Siz olsaydınız sizinle ne konuşmamdan hoşlanırdınız ?

Şöyle özetleyeyim

Karşımda cook alıngan bir kız var (ben ondan hoşlanıyorum)

Bana mesaj attı. Konuşmamız gerek ama nelerden hangi konulardan konuşabilirim? şu an iyiyim sen nasılsın dedi. Orada kaldım nasıl devamını getirebilirim ? :)

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Biz hep yanında olamayız ne yaşıyorsunuz bilemeyiz. Havadan sudan cok bahsetme sıkabilir. Alıngansa sözlerine dikkat et yeterli zaten. Seninle hep konusmak istiyorum ama nedense konu bulamıyorum yokmu bunun caresi diyebilirsin konu acılır öyle:D

0|1
    0|0
    • Bunun gibi birşey olabilir teşekkür ederim (: Sözlerime fazlasıyla dikkat ediyorum zaten cokta duygusal biriyim ama o cok ters anlıyor. Bende haliyle üzülüyorum bakalım şimdi bunu söyleyeyım teşekkür ederim ayrıca (:

• 24 saatte bir konu acılıyormuş. Bir konu hakkında daha fikrini alabılırmıyım acaba.

-

Bundan yaklaşık 5 ay önce hoşlandığım kıza masal gibi bir çıkma teklifi ettim. Fakat sen ben biz olamayız dedi. O gün bu gündür hiç konuşmuyoruz. Taki dün mesaj atana kadar (aradan 5 ay gecmıstı.) Ben selam vermesem selam vereceğin yok yazmıs. Amacı ne olabılır? Benım canımı yakmaya mı calısıyor? Yoksa benımle oynamak mı istiyor bir fikriniz var mı? Yabı bır bayan olarak sen niçin bana boyle mesaj atardın ?

• Valla herşey olabilir.Seni kaybetmek istemiyor yada ilgiye ihtiyacı var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• iyi gibi sıkılıyorum biraz çıksak dışarı mı çıksak napsak de :)

0|0
    0|0
    • Fakat şu an telefondan mesajlasıyoruz. Benım durumum biraz karısık yalnızca baslangıc ıcın bende iyiyim dedikten sonra ne desem konusabılırız dediğim gibi fazlasıyla alıngan biri nasıl bir konu acabılırım ki?

• Bende bilemedim bakalım fikrin için teşekkürler bu arada yüz yüze olduğumda uygulayabılırım (:

• Huyuna git b.kunu çıkarmadan inceden iltifat filan et ne bilim

Yükleniyor...