Fenerbahçe nin dün akşam Eskişehirspor ile berabere kalması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şanpiyonluk yarışında sizce avantajlı konuma geçen takım hangisi?

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

• Sampiyonluk yolunda onemli 1 puan 😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ah İsmail kartal al normalde hocalar Anadolu kulüplerinde kendini kanıtlar büyük kulübe gelir biz kendimiz hoca icat ediyor yıllarca uğraşıp bir halt olmayacağını anlayınca anadoluya yolluyoruz
    İsmail hobi olarak bile tdlük yapmasın

0|2
    0|0
    • Bıraksaydınız takım kendi kendine oynasaydı valla bundan iyi durumda olurdunuz ben t. d olsam ismail kartal ne yapıyosa tersini yapardım :D

• Bir Fenerbahçeli olarak dün takımımdan utandım.
    Nasıl bir taktik anlayışı var bu ismail kartalın, anlamakta zorluk çekiyorum. Sezon sonumda şampiyon olsakta olmasakta ismail kartal gönderilir...

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Kaldı ki bu takım şampiyon olursa, seneye şampiyonlar ligine gidecek. İstemiyorum bunu gerçekten. Bu rezil futbol ile hiçbir yere gelemez bu takım.

• Gerzekce işler yapan bir takımım var ama yinede vazgeçemiyorum dünkü oyuna 1 puan çok çok iyi bu işi gs bjk derbisinde belli olur daha çok puanlar kaybedilir.

0|0
    0|0
  • Sacma sapan bir skor oldu fenerbahcemize yakismadi hele ki 1.0 galip iken skoru koruyamamak

0|0
    0|0
  • hakemler sizden yana rahat ol :)

0|1
    1|0
    • Yuh artık böyle yüzsüzlük görülmemiş aynı maçımı izledik fb mahalle takımı gibiydi :D

• iddaa dan yattık eksik çok t olur o

0|0
    0|0
  • Sorduğun soru bangır bangır CİM BOM BOM diye bağırıyor. 4. yıldız bizim iştahınız kabarmasın

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe dün akşam şut bile çekemedi deplasmanda böyle oynarsa Galatasaray şampiyon olacaktır. İpler Galatasaray'ın elinde.

0|0
    1|0
  • açık konuşayım, ben sövdüm

0|0
    0|0
  • bir puan aldıklarına dua etsinler.

0|0
    0|0
  • volkan sneijderden beri ilk defa selam verdi yine :D

0|0
    1|0
  • ismail kartal sene sonu gider

0|0
    0|0
  • şampiyonluk şansı kalmadı bu saatten sonra galatasaray bırakmaz

0|0
    1|0
  • bayburtspor

0|0
    0|0
  • Cok iyi oldu darisi gsnin basina.

0|0
    0|0
  • Es - es harika futbol oynadı feneri sindirdi bence galibiyeti de hak etti

0|0
    1|0
  • Sen ne düşündün kardeş

0|0
    0|0
  • bence bir puanı bile bala aldı :D

0|0
    0|0
  • fener'i şampiyon yapmak için hakemler bazı kanallar hep uğraşıyor ama olamayacak. Trabzon denilen takım'da fenere karşı dikleniyor yalan'dan her zaman fener vurup gönderiyor trabzon anca kuru sıkı. Galatasaray'a gelince dayılanır'lar. GALATASARAY hiç bir yardım olmadan tek başına aslan gibi şampiyon olacak !!!

0|0
    1|1
  • Fenerbahçe 1 puan aldığı için sevinmeli çünkü Es es maçta üstün olan tarafti Fenerin kaleye isabetli şutu bile yok

0|0
    1|0
  • Galatasaray ve Beşiktaş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fıtık oldum ya. sen git 4 buyukleri yen allahin eskisehirine yenil. katiksiz mal

0|0
    0|0
  • küfürler saydırdım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...