Sizin hayatınız nasıl? Hayatimda yeni başlangıçlar istiyorum...

Sizin hayatınız nasıl? Hayatimda yeni başlangıçlar istiyorum , irandayım 23 yaşında bir genç kızm :D lisansımı gecan seson aldım inglizce tercümanlı okudum ,ama okuduğum bölümü hiç sevmiyorum zaten inglizcemde pek iyi sayılmaz belki de iyi olmadığı için sevmiyorum ,şimdi bu saatden sonra sevmediğim bölümün masterini mi yapıyım yoksa başka lisansı okumaya başlayım mı !? yoksa dersi falan bırakıp bildiğim elsanat lar lamı zamanımı geçiriyim yağlı boya resmi çizerdim ve böyle şeyler işte (yada başka hobiler ola bilir ? hayatım karmakarışık ,kendinizi benim yerime koyun noluurrrrr

yorum larınızı bekliyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni başlangıclar güzel olur belki de..

Ama sen yüksek lisans yapabiliyorsan yap bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• helal süt emmiş biri ile evlen o zaman zaman derdin olmaz bişeylere daha kolay başlarsın olmazsada can sağlığı olsun dersin

1|0
    0|0
  • valla şunu yap bunu yap diyemem ben ama şahsen çok memnunum hayatımdan makina mühendisliği okuyorum hala bitmedi ama okuyorum biter herhalde:) sabah istediğim saatte uyanıyorum yemek istediğim gibi yiyorum para geliyor falan gez maç yap dolaş ama birkç zaman sonra paramı kazanmaya başlayınca karmaşık olabilr benimde hadi neyse karamsar olmayalım

0|0
    0|0
  • Hayatimdan memnunum allaha sükür bi saadece üzüldügüm oluyor oda türkiyeden geri buraya gelmek ama arkadaslar var burda ondan geliyom bazilari kiymetli

0|0
    0|0
    • nereye ? Iran da mısın ?

• Avusturya

İki ay kaliyoruz türkiyede ben gelmek istemiyom aslinsa burda cok cevrem var ama ne biliyim kalsin diyom

• sen daha karışık hayat görmemişsin ama sevdiğin bir bölüm okuman daha iyi olur gibi ayrıca farid farjad'a saygılar :))

0|0
    0|0
  • cok güzel memnunum mutluyum huzurluyum parada var :D

0|0
    0|0
    • eeeee ?

• hahahaaa yarin bekliyorum haa ona gore

• tamam kalbim seninle :P

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatlı, pasta kursları var. Ben senin yerinde olsam öyle bir kursa giderdim. Ama ciddi güzel bir kurs olmalı. Sonra da küçükten bir dükkan kiralayıp el yapımı pastalarımı satardım orada.

0|0
    0|0
    • güzel fkr de annemin izin vereceğine inanmıyorum :(

Yükleniyor...