Fitness'a başlamak istiyorum ama kafamda soru işaretleri var?

Fitness'a başlamak istiyorum ama daha gelişim çağındasın boyun uzamaz falan diyorlar. Kollarımın incecik olması psikolojimi bozuyor. Azimliyim başlamak istiyorum ama boy meselesi kafamı karıştırıyor acaba değişik bir program uygulanabilir mi boy uzamamasını engellemek için

Güncellemeler:
Evde yapılamaz mi bu spor düzenli çalışılırsa

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness zayıflar için uygun bir spor değildir.

0|0
    0|2
    • 1.65 Boy - 53 Kilo Çokmu Zayıf.

• Fitness dediğim kas yapmak istiyorum kilo vermek falan derdim yok

• Body yapman gerekir. Body boy uzamasını durdurur. Fitness daha çok yağ yakmak içindir. Kas çalışma çok daha az yer tutar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim demiş onu ya, saçma saçma konuşmasınlar, herkesin bünyesine uygun alternatif hareketler var, iyi bir salona yazıl, gittiğin salonun antrenörü iyiyse zaten gerekli şekilde çalıştırır seni, ayrıca herhangi bir uzak doğu sporuna da kaydolabilirsin, hem yazın zamanını değerlendirirsin hemde geleceğe yatırım olur genç arkadaşım, lisans alırsan sporla igili okullara ya da polislik gibi mesleklere yöneldiğin takdirde işine yarayacaktır..

0|0
    0|0
    • Ya öyle dövüş sanatları falan hiç içimden gelmiyor sadece vaktim iyi geçsin yazın birde işte vücudum çok şekilsiz onu düzeltmek istiyorum

• Sen bilirsin genç arkadaşım sadece öneri.. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ergenlikle birlikte hormon salgısı arttığından spor yapmakta sakınca yok. Anca diklemesine ağırlıkların altına girmeni küçük yaşlarda tavsiye etmem. Şimdilik evde bile düzenli olaran kendi vücut ağırlığında yapacağın hareketlerle devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Sana fitness ile ilgili olumsuz yorum yapana sorsana kaç sene spor yapmış. Şu toplumdaki batıl inançlara inanmayın güzel kardeşlerim. Senin 200 kilonun altına yatman lazım boy uzamasını etkilemesi için. Onu da önümüzdeki 10 sene içinde yapamayacağın için git yap sporunu

0|0
    0|0
  • Boy falan kısaltmaz arkadaşlar belli başlı hareketler yapmadıktan sonra o hareketleri de söyler salon sahibi

0|0
    0|0
  • yaş kaç? boyun kaç?

0|0
    0|0
  • benimde kafamda bu soru var

0|0
    0|0
    • Aynen başlamak istiyorum artık yazın yatıp uyumak hiç hoş değil.

Yükleniyor...