Siz kimi alırdınız ?

evet arkadaşlar yağmurlu bir akşamda arabanızla gidiyorsunuz ve durağın önünden geçiyorsunuz ve sadece bir kişiyi almanız lazım kimi alırsınız?

• Hayatınızı kurtaran doktor
    A seç
  • Yaşlı ve hasta kadın veya adam
    B seç
  • Hayallerinizdeki kız/erkek
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
159

En İyi Kız Görüşü

• ben ıner o hayalımdekı adam ıle yagmurda yurur anahtarı doktora verır calıstıgı hastaneye teyzeyı goturmesını rıca ederdım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Doktora ehliyeti varmı diye sorardım, ''evet'' derse şöför mahalline onu geçirir ben inerdim, hasta kadın veya adımı alırdım. Hayalimdeki erkeğede ''insansak aksini düşünemezdim'' derdim.

Hayatımı kurtaran do,ktor benim için çok değerlidir ona vefasızlık yapamam..Hasta olanada insani olarak duyarsız kalamam henüz duygularım alınmamış. Ama sevdiğimede izah etme gerekliliği duymazdım, benim gibi sağduyulu değilse çünkü sevdiğim olamazdı.

0|3
    0|0
  • Tanımadığım kimseyi almam arabama ki öyle durağı falanda görmem zaten ,genelde sol şeridi kullanırım .

0|0
    0|0
  • D tanımadığım kimseyi almam arabama.

0|0
    0|0
  • Doktorumu alirdim hayatimi kurtardigi icin

Yaslilari almam numara yapiyor olabilirler

Hayalimdeki kisiyide almam firsatcilik olurdu :)

0|0
    0|0
  • Almam kimseyi, duyarsızım ben.

1|1
    0|0
  • ben zengin olduğunu bilmediğim lakin hasta bir dedeyi kurtarmak isterdim dedeciğim diyip elini öperdim önemli olan insnalık derdim belki araba alırdı bana bunlar olmayacak şeyler değil

0|0
    0|1
  • tanımadığım birini almam ki bu devirde kimse kimseye güvenmez ne yaşlı kadına nede hayal ettiğimiz erkeğe :P belki hayatımı kurtaran doktor olabilir

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki erkek

0|0
    0|0
  • varmıs b olsn

0|0
    0|0
  • kimi derken secenek yok mu

0|0
    0|0
  • kimseyi almam...

0|0
    0|0
  • hastayı alırdım doktoru ne yapıcam ben zaten hasta değilim ki

0|0
    0|0
    • daha önce hayatınızı kurtardı ama:)

• eee hangisini sölememiz gerekiyormuş

• bilmiyorum bunu soran kişi değerlendiriyor ayrıca tek şıkka bağlı kalmadan çözümde üretebilirsin

0|0
    0|0
  • guzel olanı tabkıkı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• A şıkkı tabiki. hayatımı kurtarmış. benim gibi Narsist adam işine yarayanı alır tabi.

hatun almam arabama, ne gerek var, çok var etrafta.

0|0
    0|0
  • inan ki kimseyle uğraşmam ben :):) hiiç görmemiş gibi uzaklaşırım tanısam neysede yok tanımıyorum alamam

0|0
    0|0
  • ben yağmurlu bir akşam dolaşıyorsam ya içiyorumdur yada ayılmaya çalışmak için dolaşıyorumdur :)

0|0
    0|0
  • almam ben kimseyi.

0|0
    0|0
  • Çocuklu bayanları yada yaşlıları alırdım

0|0
    0|0
  • hayalimdeki kızı alırdım yaşlı ve hasta kadına hayatımı kurtaran doktor bakardı :))))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • gece veya gündüz tanımadığım kimseyi almam.

0|0
    0|0
  • Herkese selam verir,hayalimdeki kızı alırdım,lanet olsun bana :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...