Sporcular bir bakın? 750 kalori yaktım ama?

2 saattir hem yuruyorum hem kosuyorum 750 kalori yakmisim ama popom agridi resmen normal mi bu? kalca bölgemdeki yag mi eriyor yoksa basta fazla isinma yapmadigm icin ni boyle oldu? popom kalcam bacaklarim komple agriyor :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2 saatlik yürüme+koşma gereksiz. Bİr seferde yüklenmek yerine düzenli spor yapmalısınız. Aynı şekilde düzenli beslenmek gerekir.
    Aşırı yöntemlerle bir anda kilo vermek son derece sakıncalı. Kendinizi sakatlıyorsunuz, şu an olduğu gibi. Vücudunuzu risk altına atıyorsunuz. Ani kilo vermelerin sonucu komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Hızla verilen kilolar yine aynı şekilde hızla alınır.

Lütfen sağlıklı ve normal yollardan kilo vermeyi deneyin.

1|0
    0|0
    • tesekkür ederom yorumunuz icin ama ben 1 haftadir 30er dkk kosuyordum bugün yüklendim 2 saate cikardim

• cok tesekkür ederim hazir o halde sizi bulmusken sorayim :)) 8 kilo vermek istiyorum haftada 3 kere 1 saatlik veya sizinde dediginit gibi 45 dk kossam ve saglikli beslensem kac gunde veririm acaba?

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Rica ederim. Keşke 8 kiloya takılmasanız. Siz sağlıklı yaşadıkça bedeniniz kendisi ayarlayacaktır. Ne gün hesabı yapmanıza gerek var ne de kilo saymaya.
      spor salonuna mı gidiyorsunuz? Profesyonel destek almanız size çok yardımcı olur

Erkekler Ne Diyor 10

• Vücut ham olduğu için normaldir bir kaç gün daha çekersin bu ağrıları. Bu arada 750 kalori iyi yakmışsın

1|0
    0|0
  • Nerende ki yağ eriyor o mechul de bacakların alışık değildir belki bu duruma ondan olabilir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bana bu halisahadan sonra oluyodu l*n :))

1|0
    0|0
  • Eger kalçayla birlikte bacaklarda ağrıyorsa kas ağrısıdır :) Çok yüklenmiş olabilirsin ya da ilk defa o bölgeleri çalışmış olmandan o ağrıları çekiyorsundur.

1|0
    0|0
  • Ya fazla ısınmadın, ya da sürekli spor yapmıyorsun. Belki de yağlar gidiyordur. Ağrının türüne bağlı ablacığım :)

1|0
    0|0
  • Ilk kez yapiyosan normal

1|0
    0|0
  • iyimiş :) gelişme var :9

1|0
    0|0
  • her gün 35-40 dk cardiyo yapıp geri kalan zamanda ağırlık çalışsan daha güzel bir görünüme sahip olursun

0|0
    0|0
  • Ağzın burnun ağrıyacak hali yok

0|0
    0|0
  • bu parklarda olan bacak çalıştıran aletler var ben yarımsaat koşudan sonra onlara giriyordum yalan yok popomu küçülttü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlkte olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...