Pilates ya da fitness da hangi aletlerle göğüs buyutebilirim?

Pilateste hangi hareketlerle veya fitness da hangi aletlerle buyur göğüslerim şu an sadece fitness icin yorum gelcek tahmin edebiliyorum pilateside soylerseniz sevinirim.. şu an pilates yapıyorum vucudum sıkılasinca kas yapmak icin fitnessa baslicam

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bunlarin hic birine gerek yok erkek arkadasin varsa bol bol oksat bak farki gorecen

0|0
    0|0
    • ya bir yürü git böyle salak salak yorumlarla gelmeyin şuraya

• ne gerek var erkek arkadasa yapmak istesem kendimde yaparım!

• Tabiki de yaprsin ama yorulma diye ama bak buyutecegi konusunda ciddiyim bilimsel veriler var bu konuda

Erkekler Ne Diyor 6

• Pilates veya fitnessla göğüs büyütmek pek mümkün değil. Ama göğüslerinin görünüşlerini etkileyen pectoral kaslarını çalıştırarak daha şekilli bir hale getirebilirsin. Bunun için özellikle göğüs bölgesine etkiyen fly hareketlerini öneririm.

0|0
    0|0
    • zahmet olmassa onerir misin:)

• Fly hareketlerini önerdim zaten :) Flat dumbell fly ile flat dumbell press hareketleri faydalı olabilir.

• masaj yapabilirim göğüslerine :D

0|0
    1|0
  • erkek arkadaşının yardımıyla

0|0
    1|0
    • Neden böyle gereksiz yorumlar yapiyorsunuz

• senin sorduğun gereksiz fitness ve plates ile göğüsmü büyütürlürmüş böyle saçma sapan sorular sorarsan böyle gereksiz cevap alırsın :)

• Sanane benim sordugum sorudan cevap yazmaya tenezzül etme o zaman gereksiz buluyorsan

• dikleşir büyütmek pek sanmam

0|0
    0|0
  • Küçültürsün de büyütEmezsin. Git kilo al

0|0
    0|0
  • Ozele gel yaziyimm

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ole bir dunya yok malesef. Anca silikonla buyur canim yani diger turlu olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...