Karın bölgem nasıl? Spordan anlayanlar bakar mısınız?

Karın bölgem nasıl ? Spordan anlayanlar bakar mısınız ?

Eskiden kiloluydum ama baya bir kilo verdim. Şimdi ise bana zayıf diyenler bile var. Neyse burada tamamen bol bıraktım. Ama sıktığım zaman karın kasları görünüyor. Üstelik hiç fitness hatta hiç mekik çekmediğim halde... Ayrıca ön kol arka kol ve sırt kas hatlarımda çok belirgin. Peki karın bölgem nasıl? Ne tür çalışma önerirsiniz? Birde tamamen tüysüz olması kötü mü ya bende hiç çıkmıyor da..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Mekik yapmadın öyle mi he bende burdan eve süpürge ile uçtum. Leveline bandım kaçtım

0|1
    0|0
    • Hiç mekik çekmedim bile. Sadece yağ oranım düştü epey böyle oldu. Sadece bu değil sırt ve kol kas hatlarımda çok belirgin nedense ama elime dambıl bile almadım.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Düz bir karın bölgesine sahip olmak avantaj. Başlangıçta yüksek tekrarlı setler halinde karın antrenmanı yapman biraz daha düz bir karına sahip olmanı sağlar. İleride ise yüksek tempolu süper, üçlü hatta dev setli karın antrenmanları karın bölgeni belirginleştirecektir.

0|0
    0|0
  • her insanin bir bolgesi mutlaka zayiftir senin dedigin gibi ise eger karin iyi olur yaparsan muhtemelen kanatlarin gec buyur spor yap

0|1
    0|0
  • Biraz daha çalış ve benden feyz al.

0|1
    0|0
  • Düz ve yağ lısın orda Kas yok ;) ama çalış ama 30 yaş üzerindeysen

0|0
    0|0
  • Hafif gözükmeye başlamış vücut yağ oranını biraz daha düşür güzel bir karın bölgesi çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...