Devir mi değişti biz mi eskidik? Zamane kızlarını anlamakta güçlük çekiyorum

sitedeki çoğu kız (genç) arkadaşlarının ilgisizliğinden yakınıyo,yada onları elde etmenin yollarını arıyo.bu nasıl iştir anlamadım

0|0
11|22

En İyi Kız Görüşü

• herkes erkek peşinde çünkü .kızlar daha çok koşuyor ben koşamıyorum yaa yoruluyorum yada rekabet etmekten yoruldum kimi beğensen peşinde kuyruklar var çünkü

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet daha cokta erkekleri nasil peslerinden kosturabileceklerini soruyolar :D

Bu nasil bir egodur :))

0|0
    0|0
  • kızlar değişti maalesef

0|0
    1|0
  • suç ebeveynin yetiştirme tarzındadır tamamen..Şimdiki çocuklar ilkokuldayken sevgili oluyorlar. Ben o zamanlar kaymaklı bisküviyi ikiye ayırıp ortasındaki kaymağı yemekle meşgüldüm. varın gerisini siz düşünün..

0|0
    0|0
  • Dindar Türk Gençliği.

0|0
    0|0
  • bildiğim brşey varsa oda devir değişti..herkes bi telden çalıp gidiyor..aşk asrın sorunu oldu gitti..

0|0
    0|0
  • devir değişti teknoloji onları desdekliyor bun teknoloji bizim zamanımızda yoktu küçük çocukların ellerine rüşvetle mektup verirdik

0|0
    0|0
    • ha ha ha arkadaşımın manitası bi çocukla mektup yollamış,oda kızın ailesinin yanında fırlatmış mektubu falanaca yolladı sana diye...sonra okkalı bi dayak

• istatistikler erkek neslinin azaldığını gösteriyo.. erkeklerin geniş konsepti bayanlarda bi panik havasına yol açtı sanırım.. :)) evde kalmayım herifi çivileyim derdi :))

0|0
    1|0
  • Neyi anlamadın, anlamadım

0|0
    0|0
  • Bakıyorlar erkekten atak yok, bari biz bir şeyler yapalım diyorlar. :)

0|0
    0|0
  • bayanlar herzaman elde etmenin yollarını arar,aramıştır aysel hanım sizde genç oldunuz yapmayın

0|0
    0|0
  • Biz ne kadar ugrasirdik elini tutunca sevincden cildirirdik şimdi durum cok değişti kızlar kendini koruyamiyor yada korumak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • demekki zaman bunu gerektiriyor. herşey değişti,şimdi kızlar sokakta bağıra bağır küfür bile ediyorlar

0|0
    0|0
  • Şu hiç varolmayan beyaz atlı prensi aradıklarından olmasın...

0|0
    0|0
  • devir değişti insalık öldü

0|0
    0|0
  • bizim zamanımızda misketler vardı sokaklarda büyüdük heryerimiz çamura battı bunların sorunu çocukluk yaşamaması

0|0
    0|0
  • devir çok saçma..

1|0
    0|0
  • Peki tuhaflik bunun neresinde ki? Onceden nasildi iliskiler?

0|0
    0|0
  • Değişmeyen tek şey değişim takılma bu kadar

0|0
    0|0
  • devır degısmedı yada sız eskımedınız sadece kumulatıf bır sekılde bılgı yıgılması

0|0
    0|0
  • devir değişmedi, artık daha da aç gözlüler :D

0|0
    0|0
  • Bende anlamıyorum senin zamanında nasıldı bu işler

0|0
    0|0
  • benim zamanımda böyle değildi,devir değişti myfriend.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benzer şeyleri erkeklerde soruyor. Daha çok küçük ve genç olduklarından toyluklarından vs dir diye düşünmekteyim.

Nasıl tavlarım

Nasıl konuşurum

Nasıl yaklaşırım

Beni seviyor mu

Nasıl teklif ederim

Ne söylemeliyim , ne söylememeliyim

İki tarafta ilgisizlikten,çekingenlikten saçma hareketlere nasıl karşılık vereceklerinden şikayetçi

0|0
    0|0
  • Senin zamanında erkekler daha sorumluluk sahibi, bazı şeyleri daha temiz yaşayanlardı şimdi sorumluluk almaktan kaçıp adeta zevk makinası gibi yaşamak meyilinde erkekler çoğaldı bu elbette kızların karakteristik yapısını da değiştiriyor.

1|0
    0|0
    • bizim jenerasyon ile şu dönemki çok çok farklı.. ve tamamı ile tüketim üzerine kurulu bence..tüketip yenisini almak mantıgı hakim sanki herseyde oldugu gibi...

• güzeldi +1

• Bunun için bir din bilgini şöyle demişti insan olabilmenin erdemlerinden çok insan olmuş olmayı üstün görmeye başladık bu yüzdendir canımızın yanması. Doğrudur biz salt dünyaya insan görünümlü gelmişliğimizle değerli görüp yaşıyoruz hayatımızı oysa herkes doğup gelebilir bu çok sıradan mühim olan doğruyu yaşamak ugrunda çabandır seni değerli ve herkesten farklı kılacak olan.

• Simdiki genclik cok hizli , teknolojinin nimetlerinden yararlaniyorlar

0|0
    0|0
  • evet haklısın valla kendi evinde hiç bir iş yapmayıp sevgilisinin evinde temizlikçi gibi çalışan kızlar görüyorum daha neler neler...

1|0
    0|0
  • birini elde etmeye çalışmak ya da ilgisizliğinden yakınmak yüzyıllardır var.siz biraz karamsar bakıyor olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Artık elletip göstermiyoruz.

0|1
    0|0
    • o nasıl oluyor la gözümüzü yumacağız. ya da gözüme zorro maskesi takarım bak o olabilir.

ben de yaşlanmışım soran gibi ben de anlayamıyorum artık demekki

• Uyku gözlüğü takacaksınız :D

• ben koşmam ,koşturmamda peişimden,akışına bırakırım

0|0
    0|0
  • Onlar devrin yüz karaları ama ne yazık ki çoğunluktalar artık.

0|0
    1|0
  • Anlamak zorunda olduğunu da nerden çıkardın .

0|0
    1|0
  • devir değişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...