Biz beyinsiz miyiz?

aslında ALLAH insanların hep rahatta ve güvende olmalarını ister... ama insanlık bende dahil bu hayattan kazık yemeye bayılıyor. sözde sıkılıyorlar. heycan arıyorlar. yeni şeylere deniyorlar.. işlere girişiyolar... sonra daha mutsuz oluyorlar ..biz beyinsiz miyiz?

Güncellemeler:
sorumu beğendiniz mi? bide beni sevdiniz mi? :)
şu an da sahip olabileceğiniz en iyi hal içindesiniz.. güneşin dünyaya milim yaklaştığında dünyadaki bütün denge bozulacağı bazı noktaların yanacağı ve bazı noktaların donacağı gibi... bizde var olabileceğimiz en mutlak denge anındayız... sadece bunu idrak edip kabul ettiğimizde mutlu, razı olmadığımız zaman hadsizliğimiz ölçüsünde huzursuz oluruz. ve bizim beynimiz var :)
HASSAS Bİ DENGE İŞTE :p

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• degiliz sadeceinsanlar cokaz dusunur az dusunmekte her zaman dogruya goturmuyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sinem sultan hanım :))

Soruna 5 yıldız.

Seni zaten seviyorum.

Yalnız bir eleştiri;

İmtihan boyutunu unutmamak gerek.

Hatasız kul yok.

1|0
    0|0
  • biz harbi beyinsisiz. bişeyler isteriz istediğimiz şeyler olsun mutlu olmak isteriz. ama başkasının isteklerini yerine getirmeyip anca kendini düşünmeyi bilen mallarız biz. o kadar ki beyinsisiz ki. empatinin e sini bilmeyen yüzde 99 nüfusa sahip beyinsizleriz biz

0|0
    0|0
  • Evet beyinsiz oluyorsunuz.

0|0
    1|1
    • küçük şeytan benimle oyun oynar mısın ? :)))

• Senden hiç haz etmedim!

• ben seni çok sevdim :)

• Yeni şeyler + hava yol ve su olarak ileride geri döner. Tecrübe ile sabittir yaşantılık çok yaşayan çok bilir. Bu yüzden ham meyve iken ister istemez sorunlar yaşarız

0|0
    0|0
  • Son güncellemene cevap

Güneş dünyaya değil milim yaklaşmak zaman zaman kilometrelerce bile yaklaşır.

0|0
    0|0
    • o zaman da başka şeyler değişir...balance korunur..

• ya bence hassas bi denge... gider misin lütfen...burasıı benim sorum.

• Bu şekilde düşünen ve durumun farkında olup da inkar etmeyen birisi beyinsiz değil irfan sahibir. Tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • kendi bi bok sandım :) ama ALLAH bizi sevsin, korusun esirgesin diye dua ediyorum Ümmet-i Muhammede :)

• İnsanın kendisini bilmesini çok takdir ediyorum. Nazar değmez umarım

• kendini bilen RABBini bilir ;)

• yok biz beyinsiz değiliz... ama insanlar eskisi gibi katıksız değiller... yani art niyetli çoğaldıkça çoğalıyor... onları sevip öldürelim diyoruz ama severken daha da çoğalıyorlar :(((

0|0
    0|0
  • insan akılı davransa bile çevresinde kötü niyetli insanlar oldugu için sorunlar yaşıyoruz mesela :(( ben kenidim örne veriyim 26 yaşındayım hatayapmıyorum çok şükür ama çevrem çok çektiriyo banada :(( hakkımı helal etmiyorum :((

0|0
    0|0
    • amin :) bu oldu dimi :)

• Ne gibi mesela?

0|0
    0|0
  • fena degil ,idare eder

0|0
    0|0
  • sorun da sorun yok tum insanlari severim

0|0
    0|0
  • Tecrübe yenen kazıkların toplamıdır üzülmeyin

0|0
    0|0
  • beyinsiz degiliz kısaca hayatı trarif etmissin

0|0
    0|0
  • Allahım noolur bu soğuk esprilere dayanma gücü ver bize. amin.

0|0
    0|0
  • ben kendi adıma değilim onu biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hata yapa yapa yapmamayı öğreniyoruz bazen, bazen gördüklerimizden ibret alıyoruz. Hayatın ne getireceğini bilemeyiz. Bu dünya imtihan dünyasıysa Yaradan bizi deniyor her gün. Doğal olarak başımıza gelen her sorunda bizim beyinsizliğimizle alakalı değil. Bazı şeyler olması gerektiği için oluyor. Bazı şeyler bizim kabahatimiz oluyor. Bu bizi beyinsiz yapmaz, bunun beyinle alakası yok.

0|0
    0|0
  • eğer dinimize göre diyosan sadece zaman çok kötü ve buz içindeyiz ve nefsimiz yani şeytan bizden üste çıkıyo.heyecan arıyoruz sonra bir bakıyoruzki boşlukta gibiyiz yanlız gibiyiz mutlu olamıyoruz çünkü kalbimiz artık kararmaya durmuş o zamn

0|0
    0|0
    • yaaaa bu cevap beni depresyona sokar :(

• ama istediğimiz şeyleri elde edince çok mutlu olacağız hissi kaplıyor ya içimizi... bağlanmamız gereken şeylere bağlanamıyoruz. o yüzden bağlanmamamız gereken şeylere bel bağlıyoruz. sonuç bu : ":(((( "

• beğinsiz değiliz ama

düşünmeden hareket edebiliyoruz bazen

0|0
    0|0
  • beyinsiz değiliz,olsak doğru yola hiç gelemeyiz

cahiliz,nefsimiz ipleri eline almış...

0|0
    0|0
  • benden 5 yıldız

0|0
    0|0
    • teşkur ettum :) ojeruj ... fotodakini RABBim güzel yaratmış...

• sagol ama ben fotodaki kızdan daha güzel yaratıldım tesettürle dahada çok güzelleşiyorum

• pardon daha güzel yartaılmak degilde daha güzelden maksat ahlak güzelliği

• bence çoğumuz beyinsiziz

0|0
    0|0
  • Beyinliyiz ama kullanma kılavuzlarına bakmıyoruz.

0|0
    0|1
  • sorun güzel ssende güzelsisin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...