Siz böyle bir durumda ne yapardınız ?

diyelim ki sevgiliniz uzakda üniversitede okuyor.biriniz istanbulda diyeriniz ankara geceleri geç saatlere kadar kız ardaşlarının da içinde olduğu bır grupla dolaşsa (kız erkek karışık ) eve gece 1 de 2de gitse bütün gününü onlarla geçirse size vakit ayırmasa sizinle kamerada görüşmek yerine dışarda onlarla dolaşsa ne hissederdiniz kıskanırmıydınız açıkcası ben bu duruma sinir oluyorum benı sevmediğni düşünüyorum benden daha fazla onlara deger verdiğini düşünüyorum abartıyormuyum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kacınılmaz sonlar vardır sen ne yaparsan yap değişmez... Seninkide öye üzülsende kıskansanda üstüne düşsende umursamasanda farketmez yakın bir zamanda ayrılırsınız..

0|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyorsun ki

• Ben yeni kazanmıştır sandım... Uzaktan uzağa bir ilişkiyi yütürmek kolay değil allah yardımcın olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşeyden önce güven meselesi, eğer güvenmiyorsam zaten yürümez. güveniyorsam da kendine bırakırım sonuçta üniversite okuyor...

0|0
    0|0
    • güvenıyorumda ılk üniversitesı degılkı bırazdaha dıkkatlı olması gerekmezmı

• belki de biraz serbest birisidir veya umursamayan, sadakatsiz bir yapısı vardır

• bence abartmıyorsun;bende aynı şekilde düşünürdüm;sonuçta uzakta yaşanan bir ilişkide -iki tarafta fedakarlıkta bulunmalı!

0|0
    0|0
    • face den ne yapıyorsa haberım oluyordu facesını kapattı ben ıstemediğim halde zorla kappttı benm dedı ben ıstemıyorum sen neden karışıyorsun dedı.ben fedakarlıklar yapıyorum ama onda tık yok

• bence esıt davranmalı

0|0
    0|0
    • bunu bnde bılıyorumda onu bu yola nasıl itmelıyım

• kızların aklı seytanlıkta herkesten daha ıyı calıstıgını evren bılıyo bence bu duygu kendı ıcınde:d

• çok iyiymişsin sen değiştir kafanı aqa

0|0
    0|0
    • nasıl yani benimı abartıyorum

• zaten diyosunki bütün günlerni onlara ayırsa kızlı erkekli gecelere kdar gezse vs. vs. bide uni ortamı. çok iyisin diye bundan dedim sen hala kafanda bişeyleri çözmeye çalşysn ama o çözmüş bile

• gözden ırak olan gönülden de ırak olur

0|0
    0|0
  • yazdıklarını okdudum,hemen kopar bağını ondan adam olmaz.

0|0
    0|0
    • ayrılmadan bunun başka yolu yokmu

• 2 yıldır bırlıkte oldugum bırı ama

• kızlarda en kötü durum bu,kötüye giden bir ilişkiyi uzun zaman oldu diye bitirmiyorsunuz,acısını çekersin bak yazık etme kendine,evleneceksin koca br hayatın var,yapma.

• resss timi çekerdim:)

0|0
    0|0
    • ress den kasıt ayrılmakmı

• yaptıgı harktler bana bunu hissettiriyor

• tamam o zaman onunla bu durumu konusma ayrılmada kendi kendini ye bitir ne diyim...yani ayrılmayında tabi ama ben olsaydım dediğim gibi yapardım ..çekemem ben

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...