Artık hiç sallamıyor beni yarın konuşucam ve ayrılcam..

Son bi kaç aydır aramız kötü,sevmiyor beni farkındayım,ama deniyoruz işte,konuşmadan görüşmeden,aynı şehirde yaşıyoruz,aynı şehirde okuyoruz,aslında çok iyi biri ama kendi içinde sorunları var kabul etmesede ağır arıza,benden başka derdini anlatacağı kimsesi yok,ama dayanamıyorum artık sürekli beni yanlış anlıyo,sürekli bi isteksizlik,mesajlaşıyoruz mesajlaşmanın ortasında cevap vermiyo,başka biriyle görürüm korkusu yüzünden ayrılamadım,ama sonra anladım ki benden başkası bunun tipine aldanıp en fazla 1 ay çeker,yarın konuşucam ama öyle bi konuşmalıyım ki bana yanlış yaptığını anlasın çünkü herşeyine rağmen çok önem veriyorum ona,pişman olsun istiyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlışlıkla cinsellikte paylaştım,farkında olmadan .

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorunlari ne ki belki gercekten zor zamanlar geciriyordur

0|0
    0|0
    • hep böyle ama,aslında belli başlı sorunu yok,çok takıntılı kendi kendine sorun yaratmaya bayılıyo,sonrada suratı hep asık hep bi mutsuz.

• 4-5 ay oldu,daha önce ayrılmak istedi kabul ettim aynı gün geri döndü kendisiyle çelişiyo bi dengesizlik var.

• Anladim canim az sure olmus zaten seni zorluyorsa bitir gitsin daha iliskinin basinda sana boyle davraniyorsa ilerde cok daha fazla uzer seni. Al karsina konus napmaya calistigini anlamiyorum de tek bildigim beni mutsuz ettigin. Beni mutlu edemeyen birini bende mutlu edemem de

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgiyi aşkı cinsellik sanar olduk :))

0|0
    0|0
  • Bence karşına al konuş derim en azından ona önem veriyorsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okudumda, cinsellik kategorisiyle ne anlamı varki?

0|1
    0|0
    • cidden ya yanlış yer :)

• soruya gelince, sizi anlıyorum, zor bir durum ama bunu onunla konuşarak çözebilirsiniz.Muhakkak derdi vardır onu etkileyen, bilemezsiniz.

Yükleniyor...