Sizce Galataraylı taraftarların ve futbolcuların psikolojileri nasıl?

Uzun zamandır Fenerbahçeye karşı galip gelemeyen Galatasaray futbolcularının ve taraftarlarının psikolojileri nasıldır?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne piskolojisi ya hacıyı alıyorsun hacı taraftarlara hırsız dedi neymiş telefon otobüste çalınmış diye sonra onu geri getiriorsun adam öyle bir anlaşma yapıyor ki akıllara zarar parayı alır gider. sen oyuncu alıyorsun Gökhan Zan bedava geldi 1 maç oynuyor 10 maç yok Çağlar Birinci desen oda aynı Pino aldın 1 maç süper bu kim diyorsun diğer maçlar fesat milan baros kendini yırtıyor adamı satış listesine koyuyorsunuz arda turan bi git başka takıma yeter hvalandığın senin ya takımda oyuncu yok yürekten oynuyan oyuncu yok formasına renklerine sahip çıkacak oyuncu yok yönetimde dahil hepsininn kökten değişmesi gerekiyor bir dahaki sene böyle giderse kümeye düşerler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biraz sonra takımı bırakacaklar bence..

0|0
    0|0
  • Profesyonel sporcu hepsi, taktıklarını sanmıyorum. Olsa olsa alamadıkları primlere üzülmüşlerdir bence.

0|0
    0|0
  • Çok üzgünlerdir elbet ama umarım sadece üzülmezler biraz kendilerine çeki düzen verirler belki bu vesileyle...

0|0
    0|0
  • Yıkılmadım ayaktayım modundalardır :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fanatik olmayanların bile morali bozuk. Kendimden biliyorum :))

Galatasaray'ın yenilmesini istedim bu kez. Belki adam olurlar da yönetim defolup gider diye.

0|0
    0|0
  • futbolcular en fazla biraz üzülüp 1-2 gün içinde normal hayatlarına döneceklerdir, ama hayatının merkezine, galatasarayı, fenerbahçeyi, beşiktaşı oturtmuş onunla yaşayıp onunla ölen insanlar var.. çoluğunun çocuğunun rızkını bir tek maça gidebilmek için gözünü kırpmadan harcayacak insanlar var.. benim tanıdığım bir tribün lideri var ve adam çalıştığı yerde haftalık izin günlerini beşiktaş maçlarına göre ayarlayamayacağını düşünüyorsa işten hiç düşünmeden ayrılabiliyor.. kesinlikle tez konusu hatta konuları olması gereken bir durum.. galatasaray taraftarına gelince; herşeye rağmen bu duruma fb yada bjk düşse eminim ki çok daha ayrı bir yıkım olur du olurdu gs taraftarına göre..

0|0
    0|0
  • Önceden de fanatikliğim yoktur ama ben bu seneyi geceli, her şeyden ümidi keseli baya bir zaman oldu zaten :) Galatasaray ın maçını tv den bile izlemeye tenezzül etmiyorum artık. Bu maçta da bir ihtimal demiştim ama yine gümlemişler. Aldıkları paralar haram olsun, yönetim gibi başlarına da taş düşsün, ne diyelim. Ben zaten Barcelona liydim ya, geçerken uğramıştım :PP

1|0
    0|0
  • onların derdi para. bunlara önem vermezler hele yabancıların haberi bile yok.

0|0
    0|0
  • negatif agresif depresif defansif

0|0
    0|0
Yükleniyor...