Mekik çekerek göbek eritmek

Sadece mekik çekerek göbek eritenler var mı? varsa el kaldırın :) lütfen bu işlemi yapmayanlar cevaplamasın. cevaplayacaklarsa en azından yol göstersinler.

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• evet imkansiz degil olur. ben oyle yaptim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok yakın arkadaşım bunu başardı fakat sadece mekik değil yürüyüş artı diyetle

0|0
    0|0
  • bence biraz haif göbek güzeldir,sadece mekikten sonuş almanız zor,sağa sola dönerek bacak hareketkleri yapmalısın yerde yatarak mekik st karın bögesini etkiler

1|0
    0|0
    • onlarida yapmayi dusunuyorum.

• bunu asagida baska bir arkadasta soyledi. ama seninki oturmalikmis.

• oturarak yaparsan ,bel çalışır sadece,belini içeri çekmeyi unutma

• Günde 50-100 yaparsan göbegin erir. ama sektirme

0|0
    0|0
    • ne zaman faydasini gorurum? sektirme derken ne demek istediniz?

• bnce haftada 1 gün dinlen ilk bır aydan sonra vucudu dinlendrmen lazım tabı bitek bu harekt çin nolr bilmyrm bn dumbell çalışyrm belirkli setlerim var ve 1-2 gün dinlendiyrm kasları

• Sen sadece mekik cekeceksen. 50-100 tane yapacaksan dinlendirmeye ihtiyac olacagını sanmıyorum. Belki koşarsan dinlendirebilirsin. ama 50-100 mekik icin dinlendirmeye gerek yok

• yürüyüşüde eksik etme + mekikden sonra 10 15adet karın sıkılaştırma muhakkak yap

1|0
    0|0
  • Sadece mekik çekerek göbek erimez. Aksine, karın kaslarını çalıştırdığın için geliştirip, daha çıkık bir karına sahip olursun..

Kesinlikle kardiyo antrenmanı ile destekleyip, vücut yağını azaltmalısın..

0|0
    0|0
    • link

mesela boyle hareketler yapsam vucut yagim yani gobegim gider mi?

• disarda bunlardan var.. tesekkurler bilgilerin icin

• sadece mekik göbek eritmez kas yaptırır.

adonis le kafayı bozmuş biri olarak . günde 300 mekik yapıyorum.

tabi farklı hareketleri var.

0|0
    0|0
  • bak mekik çekerek göbek alan da bir sürü insan vardır.? bunu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • Sadece mekik ile eritemezsin alt karinide çalıştıran hareketler yapmalisin.evde yapicaksan günde 5 dakikada dik bir şekilde oturup omuzlarına bir sopa alıp 5 dak.cevirmelisin

0|0
    0|0
    • bu etkili olur mu? deneyip faydasini gordun mu?

• daha once yaptim.. ama 3 dakika surmedi. bu dedigini denicem. tesekkurler

• 3 değil en az 5 yap günde zorlanırsan 3 lebaşla

• sadece mekik işe yaramaz,koşmalı,diyet yapmalı, bisikleti sürmeli, alt karın kaslarını çalıştıracak hareketleri de yapmalısın,karın zor iş..

0|0
    0|0
  • Spor salonunda ağırlıklar ile yapıyorum ben bunu,çok güzel çalıştırıyor karnı,eight pack e doğru gidiyorum bakalım :)

0|0
    0|0
  • 150 tane günlük karın hareketim var erittim baklava çıkartacam :D

0|0
    0|0
    • sadece mekik cekerek mi etimeyi basardin? ne kadar zamanda oldu bu?

• benimde monoton bir hayatim oldugu icin sormustum. bilgilerin icin tesekkurler

• rica ederim koly gelsin :)

• yok öyle bir dünya :D

0|0
    0|0
  • mekikle eritirsin

0|0
    0|0
  • walla bu gıbı soruları cok cevapladım o yuzden kısa ve net cevap verecem

HAYIR ERIMEZ

0|0
    0|0
  • spor + diyet bu kadar basit

0|0
    0|0
    • evet. ama mekikten soz ediyorum su anda.

• yok. hareketsizim bu yuzden yediklerimi eritemiyorum.

• ne işle uğraşıyosun

• Mekik ile göbek erimez. Üst kısımlar gider alt kısımlar kalır. Alt karın için mekik yerine bacaklarını yukarı asağı kaldır.

Bu işlemi sağa sola doğru yaparsan adonis kaslarını da çalıştırmış olursun.

Adonisli S.Mod Mode : Off

0|0
    0|0
    • bir video vardi boyle cesitli hareketler vardi icinde gobek eritmek icin.. onu denerim:)

Kızlar Ne Diyor 11

• Uzun süre spor vs yapmamışsan ve mekik çekmiyorsan düzenli olarak birden bire 50,100 diye başlama.

10 tane ilk önce sonraki hafta 20 tane gibi yavaş yavaş arttır. Birden bire yaparsan zorlarsın, çok canın acır. Alıştıra alıştıra arttırmalısın, ayrıca düzenli olarak yapman gerek, faydasını göreceksin tabiki. Sadece düz mekik de değil yan filanda yapman gerek ki düzgün ve güzel olsun o bel ve karın :)

1|0
    0|0
  • spor hocasının yönlendirmesi olmadan bence çeşitli spor hareketleri yapmamak gerekir

1|2
    0|0
  • Yani ben gece biseyler yediysem hareket olsun diye 30kere falan yapiyorm.He gobek eritir mi bilmiyrm oyle bir sorunum yok ama arkadas kendisinin boyle erittigini soylemisti.Eritmicek olsa bile yap gece yattiginda 5-10-20 her gece artirirsin.mutlaka fydasi olur.

0|0
    0|0
  • Çoğu sitede mekikle karnın erimeyeceği yazıyor. Ben mekikle birlikte birçok hareket ve Leslie yaptım. Karın yağlarımın coğu gerçekten eridi, incecik bir belim oldu.

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye birşey yok aslında birkaç fiziksel aktiviteyi rutin olarak sırayla yapman gerekiyor erimesi için... ama bunun yaptıgın hareketlerin içerisinde mekik de varsa karın bölgen daha güzel sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Klask metin çekme bir cok spor hocasinin gösterdiği videolar var onları düzenli yap. İcinde karın bölgesinin genelini çalıştıracak mekik hareketleri var. Slim & Six Pack yapabilirsin 10 dk lik. Ya da 8 Munite ABS 8 dk.. Düzenli yapınca 10 günde başlıyor etkiye..vücuda göre de değişiyor ama . İkisi de mekik hareketlerinden olusan egzersizler. Yatarak yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • mekikler ise yariyor, hatta hafif kas yaptigi icin gobegi cok guzel gosteriyor.

ben bir iki yildir mekkik cekiyordum ama alisik oldugum icin hani, gobek eritme derdim yoktu.

ama simdi yeni exercise buldum gobek eritmek icin; onlar gercekten super. link

0|0
    0|0
    • tesekkurler. gonderdigin videolar hem faydali hem goz korkutucu :) ama alismak lazim

• yaniyorsa, ise yariyor demektir. :)

• Böyle hareketler sırtını incitebilir.

0|0
    0|0
  • günde 100 yap 1-2 haftada göbek kalmaz

0|0
    0|0
  • evet benim taş gibi

0|0
    0|0
  • Şekil verıyor gibi 10 gun falan yaptım

0|0