Benle ilgili ne gibi sorunları olabilir?

kuzenlerimle aynı binada oturuyorum..ve çok yapmacık davrandıklarını düşünüyorum üniv.okumanın vermiş olduğu bir hava söz konusu benimle yan yanagelmekten oturmaktan bile kaçınıyorlar. .bende biraz sessiz için kapanık biriyim. asosyal bir kişilğim var.kendileri daha farklı yerlerde daha farklı ortamlarda bulunuyorlar.. benden üstün olma daha farklı birseyler yapma çabaları var.binada karşılaşsak bile konuşmaktan kaçınıyorlar ben öyle hissediyorum.

Güncellemeler:
ayrıca yaşım 23 belirtmek istedim..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• yeme içme barınma gibi temel ihtiyaçlarından olamadığına göre senin bu kuzenlerin salla gitsin üniversitede 2-3 abaza gencin bunları poh pohlamasıyla kendilerini bişey zanneden tiplerdense asıl acınacak halde olanlar onlardır sıkma canını

bu arada asosyalden kastın dışarı fazla çıkmamak tanımadığın kişilerle kolayca iletişim kuramamaksa aynı dert bende de var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Boşver. Hayatının sonuna kadar onlarla olmayacaksın ki. Onlara destek ol. ama onları kötümseme

0|0
    0|0
  • Bende unideyim kendim gibi olmaktan vazgecemiyorum..digerleri hep uni havasinda hic biri dogal degil hepsi yapmacik..boyle bi durumda kendim gibi kalip yalniz mi kalmaliyim yoksa kisiligimdenmi taviz vermeliyim cok kararsz kaliyorum

1|0
    0|0
    • kiişiliğinizden taviz vermeyin, kendinize saygınız kalmaz.

• Seni sosyal yönden ezmeye çalışıyorlarsa sende sosyalleş arkadaşlarınla dışarıya çık sinemaya git kültür gezilerinde bulun sosyal çevreni geliştir.

0|0
    0|0
  • ayrıca yaşım 23 belirtmek istedim.. :D dert etme :) yarın bi gün bi yerde bi işe girersen ne olcak orada hep boyle bi rekabet ortamı var. kendini sıkıntıya sokma böyle seylerle iyi ol ..

0|0
    0|0
  • oku kendini geliştir kişlil kitaplarını takip et bu sorundan kurtulursun

0|0
    0|0
  • sen kuzenlerine karşı eksik görüyorsun kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sosyalleş biraz ve kendini geliştir. Onlarında ne yaptığını umursama sende onlara öyle davran, görmezden gel konuşma vs. Çevren genişler, arkadaşların olur, onlarla zaman geçirirsen kuzenlerinin vs ne yaptığını düşünmezsin.

Üniv. okumak bir üstünlük değildir, ezik biri böyle düşünür. Önemseme hiç.

0|0
    0|0
  • sen de kenedenle ilgili bişiler yap çekemiyolardr seni

1|0
    0|0
  • agzının payını ver snde kendini bişey sanmasn

0|0
    0|0
  • boşver onlardan uzak dur

1|0
    0|0
Yükleniyor...