Binada yangın çıktı sebebi çok saçma değil mi?

2 katlı 3 daireli bi apartmanımız var 1. katta kiracı var 2. katta 2 daire var karşılıklı birinde amcamlar birindede biz oturuyoruz. geçtiğimiz salı günü binada patlama oldu.. Olay şöyle çok şiddetli patlama sesi geldi kiracının evinden biz binayı çok hızlı bi şekilde boşalttık balkonlardan atladık bende de panik var hemen ağlamaya başladım korktum baya.. polisler itfaiyeler ambulaşlar biri geliyo biri gidiyo.. daha sonradan öğrendik adam sobayı yakarken öldü demiş adamın elleri yüzü ve ayakları yanmış inanın eve girip baktık camlar patlamış duvardaki sivalar düşmüş demirler ortaya çıkmış ama sobanın olduğu odada hiç birşey yok olay sanki kapının girişiyle mutfK arasında olmuş gibi çünkü daha büyük hasar orda.. polisler sobanın yanında benzin bulduklarını söylemişler ama benzin patlama yapmaz ki parlar adam da sobayı yakamadım kağıt attım demiş ama çok saçma değil mi?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başka birşeyden olmalı. yani benzin mazot yag kullanmıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• benzinin patlamadığını nereden biliyorsun ki ? çok ısınınca genleşir buharlaşır veee sonrası felaket

0|0
    0|0
  • Doğalgazı yada tüpü açık bırakmış olabilir yada kaçak olmuş olabilir, kokuyu alamamıştır ve ateşi yatığında bütün camlarda soğuk havadan dolayı kapalı olduğundan patlama yaşanmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Sobanın içine benzin döküp dışardan bir kağıt parçasıyla yakarsan soba patlar. Bende patlatmıştım :) çok zevkli olmuştu :) tabi hasar durumunu bilemem

0|0
    0|0
    • şöyle bişey de var acaba kömür ve odun sobanın içinde sıkıştımı falan ama cidden sobada falan hiç bişey yok sobadan dolayı patlama olsa sobada zarar olmaz mı boruları falan uçar yani sobanın üstünde ki bıçaklar bile duruyoo..

• benim soba papatya gibi açılmıştı :)

• İhtimaller;

1. İntihar etmek istemiş olabilir.

2. Bomba hazırlarken patlatmış olabilir.

3. Bir şeyleri imha ederken patlamaya sebebiyet vermiş olabilir.

0|0
    0|0
    • çoğu kişinin de düşüncesi böyleydi ama adamın bir de küçük cocugu var onları nasıl tehlıkeye atar kı ıntıhar etmek istese

• Rahatsız adam atar.

• Biz buna ne yorum yapalım şimdi?

0|0
    0|0
  • Zeki bi adam olsa başka bir yalan bulurdu

0|0
    0|0
  • haberlere çıktınızmı

0|0
    0|0
  • Amerikanın Oyunu Bunlar Hep :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçmiş olsun , intihar diye düşündüm de insan bile bile nasıl yakar kendini arkadaş

0|0
    0|0
  • hahahha bu devirde ne sobasi yag millet kaleriferle isinirken bu amca hala soba ile isiniyor daha çok yangin çikar sizin apartimanda:))

0|0
    0|0
  • Bence yalan demiş.

0|0
    0|0
  • işin içinde bi bit yeniği var

0|0
    0|0
    • orası öyle tabi

• adamdan dha mantıklı bi yalan söylemesini bekleyebilrdiniz en azından

iyice bi araştırılsın bence bırakma peşini

tekrar panik yaşamak istemiyosan