Arkadaşlar bir bakar mısınız?

Arkadaşlar merhaba size bir iki şey sormak istiyorum. "Su içsem yarıyor" dedikleri türden bir vücut yapım var ve aynı zamanda çok kolay da kas yapılabilecek bir yapıya sahibim anatomik olarak üst bacaklarım normalinden çok daha kalın fazlalarımı da inkar etmiyorum elbette bana tavsiye edebileceğiniz diyet programı egzersiz vs varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Metabolizman çok yavaş ama spor yapınca veya bir aktivasyon da bulununca vücut kendine geliyor demi bende öyleyim... Bizim gibiler sporu bırakmıcak salarsak kilo alırız :)

0|0
    0|0
    • Hızlanıyor mu tam anlayamıyorum 2 kilo ama göbekli doğan bir çocuk düşün o benim işte 😂 kurtuluşum yok ama hiç değilse zayıf balık etlilerden olayım istiyorum

• Rica ederim :)

• ☺☺☺☺

Erkekler Ne Diyor 2

• Diyet diye bisi yoktur zayiflamak termo dinamigin 1. Yasasidir gunluk ihtiyacpndan daha az enerji alirsan zayiflar aclik a dayanamiyosan dusuk enerjili lif kaynakli besinler tuket ve kardio prpgramlari ile metabolizmani hizlandirmalisin msn atarsan yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • Spor hocaları damlar şimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bitki çayını duydum satılıyo al dene istersen

0|0
    0|0
  • 30 day shred

0|0
    0|0
    • Hiç duymadım açıklayabilir misin?

• Ben bile yapabildiysem sen hayli hayli yaparsın

• Hadi yaa ☺☺

• Önce diyetisyen, ardından fitness...
    Ben sadece fitness ile 2 ayda 5 kilo verdim.
    Onu da düzenli yapsam daha fazla gidebilirdi belki...

0|0
    0|0
    • Kuzum diyet yaptım sonra malum bir YGS dönemi yüzünden verdiklerimi tekrar aldım malesef yapıştılar resmen üzerime

• Babama 3 gün yağ çeksem iki gün trip ordan bir yalvarış burdan anneyi salsak oldu bu iş 😂😂😂😂

• Hahahahaha git sen git belediyeye git :D :D

• Kas yapabiliyosan fitnessa basla derim ben :)

0|0
    0|0
    • Amatör bir spor geçmişim var 1 yıl kadar voleybol 3 yıl kadar kung-fu rahat kad yapabiliyorum yani ama fitness derslerinin de ücret şeysinden korkuyorum biraz da açıkçası

• Teşekkür ederim canım :)

• Önemli degil :)

Yükleniyor...