Bel ve bacak inceltme hareketleri?

ya şimdi karın ve bel bölgesinde fazlalıklar var yürüyüs kosu vs ile giderilebilir ama ben kalçalarım erisin istemiyorum sadece belim ve bacaklarım.Buna yönelik egzersiz önerileriniz neler

1|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bel için:Ters mekik bel çizgisini orta çıkarmak için yapılacak en iyi egzersiz. Yere uzanın, ayaklarınızı dik olarak kıvırın. Dirsekleriniz dışarıda kalacak şekilde elinizi başınızın arkasına koyun.

Bacak İçin:Step tahtasının 15-20 cm uzağında durun. Sağ ayağınızı tahtanın tam ortasına koyun ve karın kaslarınızı sıkarak kendinizi yukarıya kaldırın. Sağ ayağınızı step tahtasından ayırmadan tekrar aşağıya ininin. Sağ ve sol bacak için 10-12 tekrar, 2 set şeklinde yapın. Hareketi daha da zorlaştırmak için dumbell (ağırlık) kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Koşmak en güzeli.Ve tenis oynamak

0|0
    0|0
  • kalçaların erimesin tamam :)) karın için mekik bel için ters mekik bacak için bisiklet.

0|0
    0|0
  • kalçalar kıvamında olmalı;)

0|0
    0|0
  • uzman tvde bulabilrsin yaz çıkar

0|0
    0|0
  • bale yap dinamik kal

0|0
    0|0
  • bisiklet diyorum başka bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • kalçası büyük olanın kafası küçük olur deriz biz erkekler arasında:)

ama çok istiyosan bir hap var günde bir tane atıyosun ortalıkta lisanslı milli sporcu gibi adrenalin salgılıyor dene bence?

0|0
    0|0
  • şu an seni hayal etmeye çalıştım nasıl bişeysin sen öyle ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kalça erimesin istiyorsan karın bölgesine yönelik egzersizler yapabilirsin. Slim & Six Pack ya da 8 Munite ABS.. Sopa cevirme de yapabilirsin bel yanlari icin, Kalçaya dokunmadan bacakları çalıştırmak biraz zor genel olarak bir bütün tarzındlar.. Az dolsa ilhakı etkileyecektir. Ama hafif olsun etkilemesin gibi birşey istiyorsan 8 Munite legs deneyenleri.

1|0
    0|0
  • benimde balık tipim var hic sevmiyorum ne yaptıysam olmadı karınım yok incecik bir bel ama balık vücudum var anlıyacagın 90 60 90 yane sevmiyorum

0|0
    0|0
  • kalça için ben hani böle kedi pozizyonu diyolar ya öyle yapıp bacağımı kaldırıyorum 30 kere falan yapıyorum bayağı sıkılaşıyor kalçalar bide köprü iyi oluyor

0|0
    0|0
  • en iyisi spor salonuna yazıl 50 tl bişey zaten

0|0
    0|0
  • yüzmeye git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...