Fenerbahçe bu rezil futbolla nereye kadar gider?

Evet dün akhisar karşısında bile geriye yaslanan bir FB vardı bu nereye kadar sürecek böyle?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin bence sorunu ofansif anlamda çoğalamaması bi kuyt bi sow vide caner var benim beğendiğim ofansif anlamda . diğerleri genelde defans için uğraşıyo fener bu yüzden gol atamıyo defanstada bence pek iş yok sadece çoğunluk olduğu için fazla gol yemiyorlar bn gsli olarak bizim takımın da savunmasını pek beğenmiyorum ama fenerinkinden iyidir ama ofansifi fenerden bence 3-4 kat daha iyi bu kötü oynama kocamandanda olabilir oyuncuların mutsuzluğundanda bunu aziz yıldırımın çözmesi lazımdı nerde o en iyi başkan nerde o süper başkan gördünüz dün hapisteyken azize sevvgiler gönderen taraftar bugün küfür gönderiyolar taraftardanda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fizana dek.

0|0
    0|0
  • uzaya kadar gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aykutun her an istifa edecek olmas oyuncuların mutsuz olmasına neden oluyor.Volakn ayağının altından giden toptan sonra gol yesem nolur yemesem nolur havasındaydı

0|0
    0|0
  • trabzonspor taraftarı olarak fenerin bu oyunu beni bile rahtsız ediyorken aykut hoca dün maçtan sonra iyi oynadık memnunum diyorsa ve aziz yıldırım bu durumdan rahatsız olmuyorsa fener taraftarı ne azize nede aykuta hiç bir yöneticiye artık bence sevgi göstermesin koskoca fener maçın son 4-5 dakikasında özellikle uzatma dakikalarında akhisar karşısında çok ezildi akhisar son dölümde tamamen tek kale oynadı fener kalesine bağlı gibi dikilip kaldılar daha kaliteli bir takım olsaydı brakın beraberlik golunu uzatmalarda 2 gol bulur maçı alırdı

0|0
    0|0
  • aziz aykut elele hep beraber istifaya

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım fenere oldum olası çok gıcık olmuşumdur. Adamlara tek kale oynuyoruz adamlar bi kontra yapıp gol buluyolar sinir oluyorum. Yani anlıyacağın bu oyunnun sonu gelmez fener hep böle oynar :)

0|1
    0|0
  • fenerin sorunu rakibin kim olduğu değil adamlar pas yapmayı bilmiyorlar..karşılarda rakip olmasın tek pas yaparak her biri 5 metrelik paslarla 10 ununcu şutu gol atın dense yine atamazlar..yani pas yapma özürlüler bide taktik yok yetenekli adamlar bi oyun kurup oyuna bi seneryo katıp atak yapamıyorlar birbirlerğnden haberiyok..aynısı bizde de var ama beşiktaş fenerden daha cesur

0|0
    0|0
  • aykut gidince ama bence gitmesin aykutu seviyorum :D utancından gizlisin demi :D

Not beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
    • Beşiktaşın durumu sanki çok iyi:D

• para yok bizde ne yapalım sizde para var mutluluk yok :D demekki herşey parayla olmuyor ruhla oluyor

• Biz zaten o ruhu geçen sene gösterdik şike sürecindeki birliğimizi kimse bozamadı Gsdede para yok ama oynuyorlar:D

• sorma birader ya. yaramızı deşme.

gönül ister ki UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğuna gitsin ama gönül neler neler ister başka ohooo

0|0
    0|0
  • Bence duzelmeler başladı takımda ama üst üste geldi ssakatliklar iki defans göbek adamı ve iki orta saha göbek adamı yoktu onlar geldiğinde cok değişecek

0|0
    0|0
  • perişanlığa giderler:(

0|0
    0|0
  • nirvanaya kadar gider.

0|0
    0|0
  • Aykut gidene kadar böyle.. Giderse toplarız..

0|0
    0|0
  • bebelere balon :D :)

0|0
    0|0
  • Devre arası ortasahaya tino costa,defansa rolando,bruno alves ikilisinden birisi,kanat oyuncusu olarak cucak,remy tarzı bir oyuncu kesinlikle alınmalı.

0|0
    0|0
    • forvete messi sola ronaldo sağa da mesut geldimi bu iş tamdır...

Yükleniyor...