Erkek neden üstün? Kadın neden üstün ?

Yıllardır tartışma konusu olan erkek ve kadınların üstünlüğü hala bir sonuca ulaşamadı.

hadi herkez sohbete gelsin ve bu konuyu bir açıklığa kavuşturalım.

Erkek neden üstün ?

Kadın neden üstün ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• artık kimse kimseden üstün değil bence tam eşit olduğumuz bir dönemdeyiz kadınlar erkeklerin her yaptığını artık yapıyor her mesleği buna örnek verirsek şöför kadınlar şöför olabiliyor kuvvet dersek kadınlar boks karete amerikan güreşi bile dövüş sporlarının hepsinde varlar futboldan anlamaz diyoruz kadın hakem var onuda brakın kadınların futbol takımları var milli takımlarda oynuyorlar daha bir sürü şey sadece cinsel organalrdan farklılık var diyecem ama artık ameliyatla erkek kadın kadın da erkek olabiliyo o bile mümkün ki en büyük örneğide bülent ersoydur ee erkekte kadın gibi temizlik yemek yapabiliyor hatta en büyük aşçılar erkeklerden çıkıyor lokantalarda yemeği erkekler yapıyor hatta kadınlar erkeklerin tariflerinden yapıyor yemeği oktay usta buna örnektir yani ben eşit olduğumuzu düşünüyorum ve öylede düşünmeye devam edeceğim haaaa kadın erkek üstünlüğünü brakıpta akıl akıldan üstündür desek bu daha mantıklı cinsiyet ayrımınada girmez aklını kullanan hayatta dimdik durmayı başarır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu konu burada aydınlanmaz sanırım. Ben üstün insanların olduğuna inanıyroum, aryancı mıyım yooo ayrancı mıyım hayır...asdsadasd

0|0
    0|0
    • olm ne diosun. sacimin kilini gorse erkekler kopek oluyor jrjdtkhn,gd.

• tobe de manyaa bak. kfhshs. tam dayaklikmissin.i

• belli o canım.

• kadın=erkek!

erkek=kadın

şimdiki düzende çocuk hepsinden üstün!

anne-babalar kör cahil!

parayla çocuğun sevgisini alabilceklerini sanıyorlar!

0|0
    0|0
  • Meme farkıyla kadın önde.

0|1
    0|0
  • kimse kimseden üstün değildir bir erkeğin yaptığını kadın kadının yaptığınıda erkek yapabilr yeterki inaansın

0|0
    0|0
  • belli bir ayarı kaçırmamak şartıyla sevdiğiniz kişiye

-ben bugün burdayım ama davranışların her an fikrimi değiştirebilir gidebilirim!

havasını sevdiğiniz kişiye empose eden her er kişi veya dişi kişi o ilişkide üstün olur.

Blöf yapmak bazen işe yarar bunuda unutmayın benim yüzümden ayrılırsınız falan yüreğil el vermez.

0|0
    0|0
  • erkekler biraz daha fazla evrimleşmiş bununla ilgili bir soru sormuştum

link

ama bu araştırma şu yönden üstün demiyor, sadece y kromozomunun daha hızlı evrimleştiğini ispatlamışlar

birçok başka araştırma da şunu gösteriyor ki her ikisinin farklı konularda birbirlerine üstünlükleri var

0|0
    0|0
  • erkek kuvvet olarak kadın kurnaz olarak üstün :)))

0|0
    0|0
  • Bir kadın, erkeğin gölgesinde yaşamayacak kadar akıllı;

ama o gölgede dinlenmeyi bilecek kadar duygulu olmalı..

[William Golding]

bu söz gibi olmalı üstünlükler bence gerisi teferrüat

0|0
    0|0
  • erkek üstün çünkü erkeğin kadından fazlası var.

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeklerden çok daha üstün,neden mi ? Erkeklerin dünyada en çok önem verdiği organ sizde var.

0|0
    0|0
  • Allah ikisini de birbirleri için yaratmış üstün olmak sadece Allah a mahsustur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne erkek kadına üstün ne de kadın erkeğe üstün.Hiçbir zamanda birbirine üstün olamazlar zaten.

0|0
    0|0
  • yarışı bırakalım, her iki türün de farklılıklarına saygı duyuyorum

p.s. saygısızca pençemi de atmaktan çekinmiyorum

0|1
    0|0
  • kimse kimseden üstün değil hepimiz aciz kullarız

0|0
    0|0
  • kemikten olduk bis

0|1
    0|0