Nasıl eritirim?

Karnımın yanları çok fazla sanki, orayı nasıl eritebilirim?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Mekik ve eğil-kalk hareketleri falan.

0|0
    0|0
  • eviniz sobalıysa kendi kendine erir zaten.

Allah'ın çirkinleri..

0|0
    2|0
    • Asıl çirkin sensin ki profil resmine kendini bile koymuyosun

• Sen benim fiziğimi görmeden yorum yapamazsın. Kıvırmaya çalışma, benim göbeğim yok bacaklarım ince, 170 boya 55 kiloyum. Sadece yanlarım biraz var onlarıda nasıl eritceğimi düşünüyorum. Yağ bezesi falan değilim. Ben evde g*tümü yayıp yatmıyorum emin ol. Her gün spor yaparım. Eğer onları o kadar çok seviyosan onların ülkesine git seni tutan yok. Türk erkeklerinin de göbeği var. Göbeği olmayanların sayısı çok az. Biz ruslar gibi güzel fizikli olmaya çalışırken çoğunuz dişlerinizi bile fırçalamaktan aciz. Bu lafları diyo olman için seninde kaslı biri olman gerekiyo. Asıl sen kaybol Allahın beyin fakiri

• Karnımın yanları ÇOK FAZLA sanki, orayı nasıl eritebilirim? sorusunu ben sordum zaten? konumuz seninde en sonunda idrak edebildiğin üzre türk kızlarımızın spordan uzak olmaları. hergün spor yapan biri yağlarının nasıl atılacağını sormaz bir kere. sorsa bile ilgili forum sitelerinde sorar. ayrıca halen benim ile ilgili birşey bilmediğin halde kaslı değilsin falan diyorsun. yine tekrarlıyorum; şuraya resmimi koysam bu sen değilsin dersin. ve son olarak ise o kadar mükemmel bir fiziğe sahip olsaydın şu an yağlarımı nasıl atardım diye sormazdın alakasız insanlara ve ayrıca ben zaten rusyada yasıyorum.

• Eritmee 😋😋😋

0|0
    0|0
  • halka çevir

0|0
    0|0
  • O tarafları çalıştıracak hareketleri yap.

0|0
    0|0
    • O tarafı çalıştırcak egzersizler biliyo musun

• Spor yap diyet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gün düzenli olarak spor ve diyet yaparak.
    Ayrıca günde en az 2 litre su içmen gerekiyor..

0|0
    0|0
  • P4P Turkish videoları izle çok işe yarıyor. 1 hafta yap herkes farkeder degişimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...