İp atlayarak kilo verir miyim ya da boyum uzar mı?

Ben yarından itibaren ip atlamaya karar verdim zaten yaptıpım bişeydi ama düzene sokucam eylülün başına kadar yani yaklaşık 3 ay boyu hergün bir saat bisiklet sürdükten sonra 1 saat ip atlasam zayıflar mıyım boyuma yarar mı? Yoksa boşuna mı ip atlamak o kadar da faydalı bir spor değil mi

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Abla 30 yaşından sonra boy mu uzar gözünü sevem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Boyun uzamaz arkadaşım malesef ama evet kilo vermede etkisi olur sana yarari dokunur tabi yediklerinede dikkat edersen daha da iyi olur

0|0
    0|0
  • Zıplayarak kilo da verilir boy da uzar fakat yaşına da bağlı bu kemiklerinin uzaması durduysa uzayamazsın. Balık yağı ile destekle çalışmanı...

0|0
    0|0
  • aynen yorulursun ve çok işe yaramaz daha basit bişe var adı pilates 45-60 dk arası hem zayıflar hem sıkılaşır hemde formda olursun at olmak istersen yap kadına yakışıyor

0|0
    0|0
    • 30 dk bisiklet 30 dk ip atlama 30 dk plates yapsam?

• sadece pilates düzenli yap hergün yap karbonhidrat tüketme ama 15 dk ip atla pilates düzenli yapılırsa 1-2 cm boy uzaması yapıyor

• neden yarın,
    neden şimdi hemen başlamıyorsun

0|0
    0|0
    • Geç oldu

• bir iki deneme yapabilirsin..
      ruhen ya da duygusal olarak alışma diyelim :P :)

• Kaç kilosu n boy

0|0
    0|0
  • Kilo veririsin

0|0
    0|0
  • Spor değilki :D saten box yapanlar atlıo onlarında amacı farklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet uzar ben çok atlardım çok hareketli bir çocuktum hala hareketliyim yorgunluk bilmem boyum 180 su an

0|0
    0|0
  • kiloya göre değişiyor boy da en fazla 2-3 santim arası değişiyor 70den fazla kiloya sahipsen günde 15-20 dakika ip atlamak çok iyi olur

0|0
    0|0
  • Hergün yarım saat koş mekik çek daha çok zayıflarsın canım

0|0
    0|0
  • 30 yaşından sonra mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...