Bayanlar baylar bu yorum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aşklarının ölümsüzlüğünü göstermeye çalışan ham beyinlerin, sıradanlıklarını korkunç patlamalarla basmakalıp şiire dökmelerine dayanamıyorum. Büyük olasılıkla aklı başında olan bu erkekler ve kadınlar birbirlerine çok sevimli olduğunu sanarak iç sıkıcı küçük dizeler yazar, ölüp giden çiçekler ve küflenen süs eşyaları hediye edip dururlar; oysa aslında tek istedikleri köpekler gibi sevişmektir.

Bence haklı gibi..

Not:Sözü söyleyen bir kadın yazar..

Güncellemeler:
Neden engelldiğin kişinin sorusuna cevap veriyorsun

"eminemeva" ?!

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• o böyle düşünmüş olabilir belkide içini kıpırdatacak hiç birşey yaşamadı bu onun kaybı beni ilgilendirmiyor ben aşık olduğumu iki kez hissettim ikisinde de cinsel hazlar çok çok geri plandaydı aşka inananında inanmayanında olması gayet normal herkes aynı hisleri taşımıyor herkesi aynı şeyler etkilemiyor

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ağır ol molla desinler...=S

0|0
    0|0
    • hiçte bilee..başkalarının ne düşündüğ beni ilgilendirmiooo ayrıca..

• Herşey sevişmek için. Yeterki sevişelim skfgnjksa

0|0
    0|0
    • asdasfdasdfg duşta seks aklıma geldi :)) Kadın sonuna kadar haklı ama :)

• isketc dimi dusta seks jshnkgh evet tabi haklı. Ben sevgilime kek yaptıysam yanınada çikolata sosu getirdiysem mesaj bellidir :P jashbfjh

• Evet, işte o sevgilin kız değil de, hep erkek oluyor.Bu yüzden mesaj belli :)

• hufffffff super otesı mukemmel :D

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Köpekler gibi sevişmek isteyen köpekler için doğru bir tanım olabilir... Lakin insanlar sevişmek için aşık olmazlar... Aşık oldukları için sevişirler...

0|1
    0|1
    • Emin misin?Peki, neden hep cinsel ilgi duydukları cinse aşık olurlar?Mesela sen, neden hiç erkeğe aşık olmadın?

• Evet ben de onu diyorum işte.Karşı cinse ilgi duyuyoruz, çünkü hepimizin asıl amacı, üremek..

• heee hakılsın=S soran.. köpekler gibi çiftleşip ortadan kayboll en iisi..yok ölee aşk sadece üremeyimi barındırıyoo içinde?birine karşi hissin yoksa onunla yaparmısın yaparsın demi ama buu bişi ifade etmes.. aşk duyguların en güzeli bence..

• şiiride cinselliğide yanlış!

insan sevdiğiyle sevişmek isteyebilir bu kötü bir şey değil

ama önce evlilik sonrada güzel bir çocuk

şarkı şiir ise yapmayacağını söylemek hayal kurmaktır

ilişkide aslolan evlilik ve boşanmadır

0|1
    0|1
  • katılmıyorum.hayatta herşey cinsellik değildir. bu yazar basit bulsa da insanların ortak ilgi alanları varsa mutlu olabilirler. ve sadece cinsellikle bu olmaz.. daha aşktan mutluluktan haberi yok bi de yazar olmuş.. ee ŞAİR demiş ya aydın aydın olaydı iş o zaman kolaydı halktan kopmuş bu aydınlar dede hiç olmasaydı

0|0
    0|1
  • aşk dediğin büyük bir yalan..

0|1
    0|0
Yükleniyor...