Haftasonları için uygun iş arıyorum

haftasonları çalışabileceğim, garsnluk kasiyerlik flan olmaz ama iş arıyorum. üniversite öğrencisiyim. neler olabilir?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle merhaba gerçek anlamda seni ve senin gibileri takdir ve tebrik etmeliyim . (HEM OKUL HEM İŞ )Gerçekten part time iş peşindeysen hafta sonları için büyük marketlerde tanıtım amaçlı ( STANTLARDA) çay, kahve veya et mamullerin tanıtımıyla ilgili işler olabilir .Sakın gülme ciddiye almanı dilerim bayan olduğun için kısada olsa bir eğitim alıp yaşı 60 üzerindeki bayanlara sağlık amaçlı masaj yapabilirsin fakat bu sadece orta tabaka üstü ve 60 yaş üstü bayanlar olması şartı ve prensibi şart ve inan reklama da ihtiyacın olmaz ağrıları azalan insanlar seni diğerlerine tavsiye ederler .tahminim ücreti iyi olur .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• mc donalds

burger king

ayrıca kız oldugun icin bir sürü yerde ortalama 50-100 arasına avmlerde temsilci olabiliyorsun.

ajansları araştır

0|0
    0|0
  • Part time işler sana ne para ne sosyal güvence sağlar. Harçlık için yapıyorsan hafta sonu için çocuk veya yaşlı bakımı yapabilirsin. Bakıcılar haftanın bir günü izin yapar o günde senin için iş olabilir.

0|1
    0|0
  • part time denetim işleri var giyim mağazalarına müşteri gibi gidip sorular soruyorsun.Bi arkadaşım izinli günlerde yapıyor

0|0
    0|0
  • garsonluk ve kasiyerlik neden olmaz? geçen gün simit sarayında sohbet ederlerken duydum, çalışan kız hukuk 3. sınıf öğrencisiymiş. bence her iş olur, rezil de olmazsın.

ama illa yok başka işler yapacağım dersen, anketörlük olabilir. migros gibi alışveriş marketlerinde hafta sonu elemanı olabilirsin.

0|0
    0|0
  • ankarada yaşıyorsan animasyon ve palyoço luk tarzında elemana ihtiyacım oluyor günde 4 saat civarı ilgilenirsen yönlendireyim ama kısa bir eğitimden geçmen şart işin pratiğini öğrenmen için

0|0
    0|0
    • çok isterdim. yakınım ama ankara değil

• kırıkkale ve ankarada her hata sonu organizasyonlarım oluyor kırıkkale ünv. ögrencilerinden part time çalışanlarım var yakın olsaydın yönlendirebilirdim sağlık olsun

• Part time çalış pizacı hamburgerci cafe tarzı yerlerde hem yorucuda olmaz harçlığınıda çıkarırsın.

0|0
    0|0
  • ne tür işler yapabilirsin hangi ildesin

0|0
    0|0
  • ya sen öğrencisin neden çalışıyorsun ki.. vakit geçirmek amacıyla mı yoksa gerçekten paraya ihtiyacın olduğu için mi ?

0|0
    0|0
  • böyle ezbere olmaz..bu olmaz diyorsan karşı tezi de olmalı..şu olabilir vs vs şeklinde..öncelikle bazı özelliklerini ve kendi düşüncelerinin neler olduğunu paylaşırsan sanan fikir olarak yardımcı olabilirler..

0|0
    0|0
  • ben yüksek lisans economy bölümünü okuyorum mediamarkt da calisiyorum ~700 lira para aliyorum ayda, cumartesi günleri saat 12den 18 ya kalar calisiyorum

0|0
    0|0
  • hafta sonları yada boş oldgun zamanlarda kuriye işleri var mesela sana 1000 adet görsel indirim ilan kayıtları veriyolar bunu elden ele dagıtıyosn karsına km gelirse yada apartman girişlerine koyuyosn 1000 adeti 20 tl hızlı olrsan 2saate alrsn paranı

0|0
    0|0
  • hangi şehir

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • netin ve pcn varsa bir iş teklifim olabilir.

0|0
    0|0
    • networkmü kalsın

• aa tamam, çok isterm

• özele yaz ayrıntıları konuşalım

• Nden paraya çok mu ihtiyacın var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Marketlerde urun tanıtımları oluyor bu ısle ılgılenen ajanslar var oraya uye olabılırsın

0|0
    0|0
  • ınternetten bak bır suru kafeler varrrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...