Üvey anneniz olacağını duyduğunuzda ne yapardınız?

babanız geliyo ve size hiç tanımadığınız bi kadının anneniz olacağını söylüyo tepkiniz ne olurdu?

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• benim aynı olay 2 sene önce başıma geldi sana tepkimi değilde olanları anlatıyım.

-çok önyargılıyım üvey anne deyince küçükken izlediğim o kötü karakterler gelirdi aklıma.

-neyse kadın geldi tanıştık(ilk aşama çok nazik geçer.Ooo bu da oğlunuz mu?(kızınız mı?) çok şeker kesinlikle iyi anlaşacağa benziyoruz...

-neyse sen bir kaç trip atarsın baban sana birkaç göz atar sen kadını tanımaya çalışırsın kadın sana yaranmaya çalışır

-seninkinin nasıl olduğunu bilmiyorum ama benim üvey annem o kadar da kötü biri değildi be kader arkadaşım inşAllah senin ki de öyledir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Annemi hiç tanımadım, kimbilir, belki o zamanlar babam bana böyle birşey söyleseydi sevebilirdim o kadını da...

1|1
    0|0
  • Kendisi annem olamaaaaz 1. Kendisine anne demem işine gelirse 2. Anneme kardeşlerime falan laf ettiği zaman zarar verdiği veya vermeye çalıştığı zaman canını yakarım buda 3

1|0
    0|0
  • bi ziktirgit baba

1|0
    0|0
  • öyle dertlerim yokta ben düşünmem olandır düşünmesi gereken

1|0
    0|0
  • bana öyle bişey söylemeye g*tü yemez. ben hiç kimseyi öz annem yerine koyamam. ona anne demem. eğer anlaşamazsak konuşmam bile. Mekanı cennet olsun Anneciğimin <3 :)

2|0
    0|0
  • Benden ırak cehenneme direk derler ya işte öyle bir şey.

1|0
    0|0
  • yani anne demezdim ama.. babamıda o kadına bırakmazdım takip ederdim. bana olan tepkilerini ölçer biçerdim. sonuçta bu yaşam babanada hak vermek gerek yalnızlık çekilmez duruma geldiğind yapacagını son durum o olsa gerek.

1|0
    0|1
  • ergen olsam kızardım. şimdi zaten öyle bir ihtimal kalmadı ama şimdi olsa birşey demeyebilirdim ya da derdim bilemedim şimdi

1|0
    0|0
  • ben derim nerden annem oluyor lan sibop

sonra ayni evde yasarsak kadinin hayatini kabusa dönüstürürüm derim tv bakiyorken falan nerden buldundun lan sürtük

1|0
    0|0
  • allah göstermesin, tepkim çok ağır olurdu

1|0
    0|0
  • Nothing to do here

1|0
    0|0
  • zaten annem var derim.

1|0
    0|0
  • Hepsini öldürürüm :)

1|0
    0|0
  • Ne zaman gelcek derdim resmi varmi güzelmi derdim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evi terkederim..

1|0
    0|0
  • benimde üvey annem var şimdi babamla ikisi ayrı evde yaşıyor ben ayrı evde yaşıyorum Allah kimseye benimki kadar şeytan manyak piskopat saman altından su yürüten kendini iyi gösterip beni haksız durumuna düşüren cahiilll kendini beğenmiş görgüsüz KISKANÇ üvey anne vermesin çok çektirdii

1|0
    0|0
  • babam öldü tersini düşünüp annemin üvey baba getireceğini düşünecek olsam üzülürdüm heralde ama artık yaşım oldu 26 şu anda aynı şekilde düşünmüyorm . keşke evlenseydi çok gençken dul kaldı çünkü .hemde şimdi yanına bi hayat arkadaşı olurdu.şimdi yanlız bırakıp hiçbir yere gitmek istemiyorum çünkü aklım onda kalıyor . eğer eşlerden biri hayatına yanlız devam edecekse çocuklar engel olmamalı . yanlızlık zor

1|0
    0|0
  • İnsan bır kotu olur halıyle

1|0
    0|0
  • Babam bunu kabullenmeyeceğimi bildiği için "Ben evleniyorum." der ama "annen" demez. Banada mutluluklar dilemek düşer.

1|0
    0|0
  • çok kötü olurum yaa

1|0
    0|0
  • Anne kelimesini bir başka kadına asla kullanmam.

1|0
    0|0
  • Babamla görüşmüyorum istediğini yapabilir.

1|0
    0|0
  • Döverim o kadını ben..ne münasebet.

1|0
    0|0
  • çok uzulurumm

1|0
    0|0
  • normal bir şey boşver benimde başıma geldi onların kendi hayatı sonuçta.

1|0
    0|0
  • ağlamaktan başka hiçbişe yapamam babamın o kadınla evlenme derecesine gelmş olması bile anneme bi ihanettir yerin dibine girerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...