İddia'dda kupon tutturmanın yolları nelerdir?

30 lira kazanıyorum 50 kaybediyorum yok mu buna bir çare?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 15 maç seç ama ilk yarı 2 ikinci yarı 1 veya ilk yarı 1 ikinci yarı 2 işaretle. Bu sonuçlara uygun olsun rastgele seçme. Sistem 2 ya da 3 ü seç. 500-1000 tl arası ödersin ama mutlaka tutar ve 8 binden fazla alırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 30 lira için bayide kalablık etmeyin s. gidin çekirdek alıp evinize en yakın parkta onu çitleyin bir zkimlik götünüz var kumar neyinize

0|0
    1|0
  • 3 tane basketbol maci mesela

780=1-2
    781=1-2
    782= 1-2
    Ve bunlarin yanina tutacagina inanip guvendin iki mac ekle
    mesela bu aksam icin gs , H1
    M. gladbach-wolsburg maci buna da 1 oyna
    kupon bedeli tek misli,8 lira
    15 tl veriyor galatasaray fark atar M. gladbachta kazanirsa tutuyor kuponun oynayabilirsin bu sekil de de

0|0
    0|0
  • Söylüyorum iyi dinle ;
    Kupona yazdığın takımların teknik direktörlerinin kulağına kupona yazdıklarını söyle gerisi kolay hadi bu iyiliğimi de unutma

0|0
    0|0
  • iddia oynayan başka ülke var mı hep merak etmişimdir.

0|0
    0|0
  • Kasa her zaman kazanır kumarın kanunudur bu en güzeli bir kere kazanıcan çekilicen kar etmişken çekilcen yani ;)

0|0
    0|0
  • Oynama

0|0
    0|0
  • Falcılara git onlar her şeyi görüyormuş

0|0
    0|0
  • 2 gundur fena gtmyrm 3 de 2 kupon geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Az maç oynıycaksın kural bu. Kesin olsun diye 1.10 luk oynarsın hem az verir hemde boşuna risk.1.10 da olsa bir risktir o.

Geçen adama kuponu verdim 5 veren tarafa basmışım adam tuttu 1.40 a alt verdi , 300 liram yattı onun yüzünden p**evenk . düşükler kesin diye bişey yok az öz oyna. yurtta çok oynuyoruz kızlarla

0|0
    0|0
  • Dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor...