Yalan kötü, evet. Peki daha kötüsü insanın kendine söylediği yalanlar değil midir? En büyük yalanınız nedir?

Yalan kötü, evet. Peki daha kötüsü insanın kendine söylediği yalanlar değil midir? En büyük yalanınız nedir?

Yalan kötü, evet. Hemen herkes hemfikir.

Peki daha kötüsü insanın kendine söylediği yalanlar değil midir? En büyük yalanınız nedir? Kenedenize söylediğiniz en büyük yalan ama...

Şunu da ekleyeyim, insan kendine yalan söylemeyi bırakabildiğinde ayrı bir seviyeye geçiyor bence.

Bir de yalan ile ilgili neşeli bir video size, tavsiye niteliğinde

Stop Lying!

link

Güncellemeler:
kenedenize nedir ya ellerim çakşımış artık haha

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer soruların ile birlikte bu sorunla da beni bir adım daha kendimden nefret ettirdin :)

Böyle sorular sorarak hiç kendin telkinde bulunmadan bilinç altımızda bir şeyler uyandırıp toplu intihar ettirmek istiyorsan söyleyeyim benim kafa her daim güzel, mızrakım da var hemde üç ucu var.

Yinede cevap vereyim zira böyle güzel bir soruyu ziyan etmem.

Ben insanın kendisine söylediği yalandan ziyade başkalarına söylediği yalanı daha kötü olarak görüyorum.

Kendine söylediği yalan kendisine kötülük olurken başkalarına söylediği yalan daha büyük zararlar verebilir diye düşünmekle beraber durum ve kişi farkının neticeye eksi/artı yönde yön vereceğini de kabul etmekle birlikte son yudumu alıp kadehten çıkıyorum balkona titanic yapmaya.

0|1
    0|0
    • :) sen benim eski hesaptaki soruları görme o zaman her daim :)

at kadehi elinden bin parçaya bölünsün her daim :)))

• kaç kişiyi iptal ettin hayattan itiraf et :))

• :) daha kendim iptal olmadım ben olmuyorsam kimse olmaz merak etmiyorum o nedenle :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• ya hepsini bırak da friends mükemmel değil mi :D :D :D ama bir durdum ve düşündüm de ben kendime hiç yalan söylemiyorum ha gayet netiz birbirimize karşı :D

0|1
    0|0
    • friends <3 . tekrar çeksinler bölüm başı para vereceksin izlemeye desinler ok derim

• çok eğlenceli cidden ya bize hazırlıkta sınıfta izletiyorlardı ingilizcesi de kolay olduğundan iple çekerdik o dersi yani tekrar tekrar da izlese insan bıkmıyor çünkü :D

• yeap ben arada açarım açık durur kitap dergi okurken. zaten dediğin gibi kolay anlaşılıyor.

• Evet,çok haklısın..en büyük düşmanım,bilinçaltım..

Çaktım *5 yaldızı.

0|1
    0|0
  • Muhtemelen o kadar iyi bir yalandır ki inanmış ve bunu yaşıyorumdur gerçeğimsi.

0|1
    0|0
    • p.s. farkındalık kısmından omurgaya inmiştir ki bu sebeple zikir edemiyorum.

ve morale of the story: yalanı hiç sevmem.

şarkı istiyorsanız buyrun link

• link sozlerini yani

• evet biliyorum sözlerini. sözlerinden dolayı bana bir arkadaşım iletmişti bu şarkıyı yoksa kendim bulup dinlemiş olduğum bir şarkı değildi. benzer bir durum olmuş :)

• insanın kendine söylediği yalanlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok Güzel Bir Soru Sormuşsun .. hani bazıları der ya ben adam gibi adamım diye bi bakarsın yoldan geçen her kıza bakar veya kumar oynar içki içer veya ben onu çok seviyorum aşığım der başkalarıyla dolaşır gezer bence bir insanın kendine söyleyebileceği en büyük yalan budur.

0|1
    0|0
  • Valla kendime söylediğim yalanı hiç bilmiyorum ama yalan söylememeye çalışıyorum. Bununla ilgili onlarca hadis okudum da sorunla ilgili olmadığı için yazmıyorum.

0|1
    0|0
    • sağol süvari, böyle iyi. hadissiz iken cevapların daha bir güzel, güzel kardeşim

• Dünyadaki bütün parayı elime geçirip sonra para sistemini ortadan kaldıracam :D

0|1
    0|0
  • Kendime fısıldamayı bırakalı yıllar oluyor.. Kafayı ampute ettik bir nevi..

0|1
    0|0
    • en iyisi horse whisperer olmak aslında

• :) o da güzelmiş. bir gün umarım tek ve en baba soruyu buradan sorarsın izafi

• Geyik klübü asil üyeliğime aykırı.. Ama hatıra binaen bir seri atış yaparız.. :D

• Geçen yalanımı yakaladım, artık kendime güvenmiyorum :/

0|1
    0|0
    • haha bu iyiydi. deseydin bir daha olmasın ç.künü keserim senin diye

• zaten kaş göz yaptım arka odaya gel ifadeni alacam diye ama yemedi :/

kıstırırım tenhada merak etme.

• bu okul biter

0|1
    0|0
  • Yalan söylemiyorum

0|1
    0|0
  • Artık kendimi bile kandırabiliyorum. Sorun yok. Mutluyuz.

0|1
    0|1
Yükleniyor...