Abdullah Avcı yeterince sert olmamakla eleştiriliyor. Öyle olsa çok şey değişir mi?

abdullah avcı yeterince sert olmamakla eleştiriliyor. öyle olsa çok şey değişir mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Değişmez çünkü Abdulah Avcı'nın milli takımın başına getirilimesi hataydı.8-9 sene kaldığı İ.B.B'de 4 büyük takıma karşı kapalı savunma yapıp puan almaktan başka ne tür bi başarısı var söyler misiniz?Carvalhal'in bile İ.B.B'nin başına gelince ilk sözü başka takımlara yenilince büyük takımları yenmenin bi anlamı yok idi.avcı istediği kadar sert olsun ben kendisine inanmıyorum eğer 4 büyükler haricinnde bir takımın teknik direktörü olarak gösterdiği başarı nedeniyle birini milli takımın başına getirecekseniz bu kayserispor'u şampiyonluğa oynatan bursaspor'u şampiyon yapan Ertuğrul Sağlam olmalıydı.8-9 sene içinde bir kere İ.B.B'yi avrupa kupasına sokamayan avcı değil kaldı ki beledye'nin ekonomik imkanları anadolu kulüplerinden de daha iyidir.avcı zaman kaybı ne kadar erken kovulsa o kadar kar 20 sene kalsa tek başarıı elde edeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• degısır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• değişirdi.otorite başarıyı getirir.terim 2008 de çokmu iyi taktik veriyordu?hayır.tek yaptığı devre aralarındaki sert konuşmaları

0|0
    0|0
  • cok apdullah avcı eskitir bu milli takım :) fatih terim serttide ne oldu onada başka kulp taktılar :))

0|0
    0|0
  • avcının da işi zor elinde çok iyi oyuncular ve nasıl dizceksin nasıl bi taktik yapacaksın hangisi birbiriyle anlaşır sorduğun soruyada sert olsa tabi daha iyi olur örneğin fatih terim çok kızar ama gönlünüde alır =)

0|0
    0|0
  • ben anlamıyorum ya bu sert değil diyenleri falan, dokunmuşlar mı nerden biliyorlarmış. geyiği bi tarafa, bende sevmiyorum avcıyı ama memlekette herkes futboldan "çok iyi" anladığı için, benim üstüme vazife değil konuşmayım neme lazım.

0|0
    0|0
  • hiddink yollandı avcı getirildi. avcı kim? kariyeri ne? 17 yaşındaki çocuklara iyi top oynattı diye i.b.b. de 3-5 maç iyi oynattı diye hooop adam milli takım t.d. oldu. bu kadar basit olmamalıydı

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey değişmez futbolcular alıngan :D Hoca' nın ayağını kaydırırlar 2 dakikada

0|0
    0|0
  • Daha kötü olur guardiola cokmu sertti

0|0
    0|0
  • o kim ki dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...