Sevgilimin evli olduğunu öğrendim!!!

arkadaşlar daha öncede sitede sormuştum sevgilimin evli olduundan şüpeeniyorum diye ilişkimiz tamamen evliliğe dayalıydı arkadaş benimle evlenme hayalleri kuruyodu tabi dolayısıyla aynı hayalleri bende kuruyordum ama evli olduğundan şüpelendim ve bayramın 3. günü bunu ona sordum ısrarla evli olmadığını söyledi ve bide üstüne bana trip attı kendimi nasıl suçlu hissettim anlatamam. iki gün önce de çok çok sağlam kaynaklardan evli olduğunu öğrendim... 2004 de evlenmiş 2006 da kızı dünyaya gelmiş. elimde hepsinin doğum tarihleri evlenme tarihi ev adresi herşeyi var. ben yinede inanamadım o adrese gittim evinin önüne kadar ki bana şişlide oturduğunu söylemişti başka bir semtte oturuyormuş arabasını kapıda gördüm yine inanamadım yani inanmak işime gelmedi gittim bakkala sigara alır gibi yaptım ve sordum burda bir oturuyordu kızları var irem adında hülya diye eşi var nerde evleri dedim benim olduğunu zannettiim evi gösterdi adam bana, o an öyle kötü hissettim kii, ellerim bacaklarım titredi içimdeki kanlar çekildi sanki. şimdi sizden yardım istiyorum bunu onun yüzüne söylüycem şöyle düşündüm karısının facesinden kızıyla karısının resmlerini aldım tab ettiriyorum elimdeki o evlenme tarihleri felan dosyalayıp buluştuğumuzda vermek istiyorum sonrada yüzüne tükürüp ayrılmak ya saçmabi davranış biliyorum ama bişeyler yapmak istiyorum sandığı kadar saf ve salak olmadığımı bilsin arabasını çizmek istiyorum yani beynimden saçma fikirler geçiyo yardım lütfenn..

1|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• ... Yapacağını yapmışsın,gerçekleri öğrenmen senin için büyük kazanç.Bundan sonrasında düşündüklerin çok basit kalıyor.Öncelikle hırsına sahip ol.Haklı olabilirsin,seni kandırması,hayallerinle oynaması ki en önemlisi belkide bundan sonra insanlara olan güvenini senden çalması,bunlar senin kızgınlığının sebepleridir.Önce kendine nasıl zarar vermezsin,onu düşünmelisin.Yapacağın her hareketin,kendinede,geleceğine de atacağın bir çizik olacaktır.

Yerinde olsaydım ; O'nu affeder,kendimden özür diler,unuturdum !

0|0
    0|0
    • ... Teşekkür ederim.Umarım en kısa zamanda hayata dönersin.

• ben teşekkür ederim cevabın için. zannettiğim kadar kötü değilim çok şükür ki işler bu aralar fena yoğun deli gibi çalışıyorum masamın üzeri ve üç çekmecem evrak dolu oturdum onları işliyorum zaman geçiyo işte. şu sona da bi ulaşsam...

• ... En güzel ilaç işlerin yoğun olması,buna sevindim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Gercekten cok uzucu bir durum senin adina cok uzuldum

malesefki dunyamizda bu tarz insanlar var ama hic empati kurmayi denedinmi

bu insan neden boyle bir sey yapar karisi ile iliskiisi iyi degildir aradigini bulamamistir fakat arada kizi vardir ayrilamiyordur siginacak guvenecek bir liman ariyordur senin yaninda

guveni ve huzuru bulmustur fakat bu iliski de hep ikinci kadin olmak zorunda kalacaksin

intikamini almak isterken adamin bir felakete surukleyecegini hic dusundunmu

hakli iken haksiz duruma dusecegini dusundunmu

acele ile karar vermemelisin biraz dinlen kafani topla dikkatli dusun ve ona gore hareket et derim ben

0|0
    0|0
    • 2 gün oldu öğreneli ben hala hiç birşey bilmiyo gibi davranıyorum. ben ona tüm samimiyetimle sordum evlimisin dedim olabilir dedim bak baştan bana evliyim demişsindir dedim sonra açıklayamamışsındır dedim nasıl üste çıktı ya biz evlenicektik daha arife günü ev baktık birlikte karısıyla oturacağı eve bana beğendirtti işte kadın gözüyle fikrimi aldı. dün akşam birlikteydik telde dedim benim için çok değerli bikişiyi kaybettim dedim akşam aradı aklım sende kaldı dedi geliyim seni alıyım dedi tamam

• öncelikle madem bu kadar araştırdın, bi emek harcadın TİME TO FUCK yani intikam zamanın gelmiş,

Hiç birşey bıldıgını caktırma, ılıskıne sıradan davran,

sakın suphe uyndrma o konuyuda bır daha acma

sana tam guvendıgınde onu sadece ıkınızın basbasa oldugu bır yere cagır, ve o odada bır kamera kayıtta olsun, daha sonra ogrendıklerını ona anlat ve tepkısını olç,

eger karımdan bosanacagm falan sayıklarsa tabı bu saaten snra bıtmstır hersey bıkac gun snra elımde ıtıraf kasetın var de karısına yollamakla şantaj yap

bak bakalım senı uzmesının bedelını nasıl oduyor :) daha detaylı planlarım var ama burası yerı degıl

0|0
    0|0
    • hahaha alemsin sen benden de betermişsin ben o defteri kapattım. allahından bulsun kendi kızıda büyüycek ve bu memlekette evli olup karısını aldatanlar bitmiycek. gerisini allaha havale ettim.

• yernde olsam bu kadar kolay vazgecmezdım, ben cok kıncıyımdır canımı yakanı beter etmeden uyuyamam ama sen ıradelıymıssın bosver o zaman

• ne intikam alıcak adam hevesini almıştır artık oldu bitti kız artık kimseye güvenemez erkeklere güven olmaz evlenmeden kimseye kendini teslim etmez bu ders olur

• aklıma boşanmış olabileceği geldi.eger boşanmamışsa ne yapsan azdır.eşinide buluşmaya çağır.o an dumur olur.araba çizmek telafi edilebilir.en kalıcısı buluşmanızda eşininde bulunması .yaşadıkların ve yaşaycakların için üzgünüm şimdiden.

0|0
    0|0
    • ay yok canım olurmu yaa kadıncağızın ne suçu günahı var?

• tamam ama eşinin onu aldattığını, yüzüne gülüp yalanlar söylediğini, belkide ona söylemediği sözleri sana söylediğini bilmesi evliliğine sahip çıkması gerektiğini bilmeli.o zaman onu kabüllenir mi?yoksa boşar mı onun seçimi olur.arabasını çizmeyi baya bi istiyorsun tamam yap.içinde ukte kalmasın.gelişmelerden haberdar et beni.

• ay yok yazık kadına adamın sütü ve karakteri bozuksa kadın napsın, dün gece bide mesaj atmış gece 3,30 da karısı uyuyodu galiba seni seviyorum demek bana büyük haz veriyor. seni vücudumun her zerresi ile seviyorum. daha 3 gün önce olsa bu mesajı aldığımda havalara uçardım şimdi ne kadar boş geliyo bunlar bana yaa ama sabah 7 de aradım açtı telefonu uyuyodu karısı nerdeydi merak ettim doğrusu.

• yuva yıkan kadın muamelesi görürsün, televizyon böyle dizilerle dolu :D

0|0
    0|0
    • ya yuva yıkmak mı ben onun ne eşine giderim ne evine gidip kapısını çalarım ben sadece öğrendiğim bilgileri teyit etmek için gittim o gün bakkala.

• işte yolun başındayken bırak adam zaten yalan söylemiş ki böyle bir konuda

• bu ilişki bitti zaten o bilmiyo bittiğini o kadar asla ama asla evli bir adamla beraber olamam ki bu kadar yalancı ve evli bir adamla...

• bence ondan sana hatır gelmez evli ve çocuklu bir adamdan senide sonra kandırmayacağı ne malum hiç kafana takma kapıyı vur ve çık kendini boşuna üzme o senden mutluluk değil kısa sürelik zevk bekliyor

0|0
    0|0
    • ben zaten bu saatten sonra ondan hayır beklemiyorum ki bu saatten sonra bana söylüyceği hiç birşey bana onun evli olmadığına inandırmaz...

• sms at hülya ve iremin hatını sor sonra da teli açma hatta numaranı değiştir

0|0
    0|0
    • aslımda izmire gitmişti iş için yeni geldi çok istedim en çok hülyayımı özledin iremi mi diye sormayı. ya nasıl bi pislikmiş bu böyle yaaa.

• senin fikrin daha da güzelmiş o şok yeter ona

sonra da sakın zayıf düşüp yanıt verme aramalarına & sms'lerine

pislik herifmiş gerçekten

• arıycağını sanmıyorum sadece vericeği cevabı bekliyorum. bak arabasınıda boydan boya çizicem. arabası çok kıymetlidir onun.

• çok ilginç bir durum. Kaç ay birlikte oldunuz? Şuan ayrıldın mı?

0|0
    0|0
  • eğer saçma bi davranış yaparsan kendini de rezil edersin . . .

Takma, değersiz insanları . . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• onunla hiçbir şey olmamış gibi görüşmek iste.. bulduğun tüm delilleri ve şu ana kadar sana almış olduğu hediyeleri büyükçe bi hediye paketine koydurt, ve uzunca bir mektup yaz..

o mektubu da o büyük hediye paketinin en altına koy..

içinden geçen herşeyi haykır o mektupta, sana birdaha asla ulaşamayacağını da hissettir..

bu ona en büyük cevap olacaktır, gerisini Allah'a havale et ve onu hayatından tamamen çıkart..

numaranı, iletişim bilgilerini ve herşeyini değiştir..

ve sonrasında kendine, seni hak edenlerle yeni, tertemiz bir sayfa aç canım, Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
    • sağol teşekkür ederim. gerçekten allah yardımcım olsun..

• rica ederim canım, sakın ona artık prim verme, tavrını koy, herşeyini değiştir ve güçlü ol, böyle kötü insanlar ne yazık ki var ve bu sana çok ağır da olsa bir tecrübe oldu..

• dediğin şeyleri yap ver.hiç te saçma değil.bırak ne hali varsa görsün.hem seni enayi yerine koyuyor hemde karısına çoluğuna çocuğuna ve sana büyük haksızlık etmiş bundan adam olmaz hele ki evlenilecek adam hiç olmaz.evlenilecek adam olsa karısına bunu yapmazdı.

0|0
    0|0
    • yazık ki sevmişim.. az önce aradı evdeyim dedi evi de bizim işyerine o kadar yakın ki gittim evinin önünden geçtim ve gerşekten evin önünde arabası ay deliricem bunun karısı nerde yaa nasıl konuşuyo öyle rahat rahat.

• ya bir an önce söylede kurtul.her saniye kendini üzdüğüne değmez.

• senin bi suçun yok. suç senden evli olduğunu gizleyen bir erkekte.. sen bunu bilemezdin bilmiyordun. sana yalan söyledi. o yüzden şimdi insanlar ne derler rezil oldum gibi düşünceleri bir kenara bırak... kim ne derse desin sen bunu bilmiyordun ve tamamen masumsun... kimseyi takma... o adamla da bir daha görüşme... sadece eğer ararsa herşeyi öğrendim hayatımda asla yerin yok de kapat ve numaranı derhal değiştir... verilmiş sadakan varmış... iyi ki kurtuldun..

0|0
    0|0
  • Canım yapacağın en güzel şey elindeki delilleri onun suratına fırlatmak olur.Bunu gerçekten yap dediğin gibi senin saf olmadığını anlasın.Hatta korksun eşiyle arasının bozulmasından ne kadar şerfsizler var ya.

0|0
    0|0
  • acaba bir kaç yıl arayla aynı adamla karşılaşmış olabilir miyiz diye sorasım geldi :) ayyyynını yaşadım bu yüzden çok iyi anlıyorum. 3 ay peşimden koşup tam beni flörte ikna etti kiii allah acıdı tuhaflıklar yaşandı . ben de şüphe edip sorunca ben ş.r..siz miyim diye bir güzel fırça yedim, bir de utanıp özür diledim :) ama o tuhaflıklar iş yoğunluğundan mı diye şüphe edip araştırınca çıkt ortaya. ben zaten aşık falan değildim karşımdakine şans vermiştim ama gene de sinirimden 3 gün ağladım, benim dış görünüşüm çok mu aptala benziyor vs. bir sürü şey düşünüyor insan :( patlayıp içimi boşaltamadım da :( ... sen tepki ver içine atma amaaaaaa çok da uzatma ! def et gitsin ;) hemen hemen hemen !

0|0
    0|0
    • ay evet evet ben şerefsizmiyim hem seni hem evli olsam akrımı aldatıcak kadar diye dün gittim yine evinin önüne arabası kapıdaydı ben varya çok büyük şans eseri buldum bana söylediği soy ismi yalanmış zaten arabası kendi üzerine olmasa yine bulamazdım. arabasının plakasından araştırttım şimdi resimler elimde bugün bulışcaz.. ama ben aşığım hatta ciddi anlamda seviyordum pisliği...

• oooo yok yok yok sakın ! eğer silkinmezsen evli bir adamla ilişki yaşarken bulursun kendini, sana boşanacaktım zaten ondan sakladım falan der sakın inanmaaaa! sen tanımıyorsun bile o adamı fark et bunu ! sen sana o flörtü yaşatan adama aşıksın ama öyle bir adam yok kii ;) o adamın sana kendini tanıttığı karakteri hayaliiii bir karakter olmasaydı sen bunları yaşar mıydın ? bakış açını değiştir. soyadı bile sahteymiş yaa.. benimki tüm bilgileri doğru vermiş bir de hiç korkmadan :)))))

• pislik bunlar hiç aklına geliyormu acaba kızıda büyüyecek ve benim yaşıma gelecek...

• böyle birşeyi 2 ay önce okusam inan şok olurdum ..ama şuan o kadar normal geliyor ki...yani insanların şerefsiz olduğu bi dünyada...canım benim düşüncemi biliyorsun ..karısı kızını karıştırma işe..sadece o planladığın şeyi yap..ve deki kendimi ve karını geçtim kıznı hiç mi düşünmedin..vicdanın hiç mi sızlamadı..hadi bnden hoşlanıyordun dyelim neden bni evlenme vaadiyle kandırıp duygularımı hiçe saydın ..sen kimsin! de eline ver o kağıtları..ama sana şunu dym kesin bi savunması olacak bunun !kendini herşeye hazırla tamam mı btanem :/ yanındayım her zaman ..

0|0
    0|0
  • of ya çok kötü.. ama şaşırmadım insanlar o kadar iğrençki.. yapıyolar ve hiç vicdan azabı bile duymuyorlar.. evt bi arkadaş söylemiş. öyle yap sen. hülya ve irem nasıl de sonra bi daha asla açma ve numaranı değiştir. biliyorum sonrasında da konuşmak belki tepkisini duymak isteyeceksin.ama emin ol o adamın iğrenç sesinden artık sana hayır gelmez ne yapsa da işe yaramaz. yine yalana başvuracak. hiç dinleme.. telefonu sakın açma.

0|0
    0|0
    • yalan söylüycek hiç bir kaçış yolu yok elimdeki kağıtlar nüfus kayıt örnekleri . hani sağdaan soldan duydum desem kıvırır. yani bence kağıtlara bakıcak ve söylüycek bişeyim yok diycektir. üç kuruşluk insanlar içinde telefon numaramı değiştirmem ki benim 8 senelik hattım. ben onun gibi yalancı değilim ki sahte tel noları felan kullanıyım arıyacağını da zannetmiyorum.

• inan bana elinde kağıtla gitsen hala komplo kurmuşlar diyecek kadar adileri tanıdım. o yüzden hiç şaşırmam..

• evet yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış...

• o dosyaları fotoları hediye paketi yap buluşun.Onu ona ver işim var falan bir bahaneyle ayrıl yanından zaten ilk iş onu açmak olucak.Hem sessizce hayatından çıkıp gidersin hemde senin öğrendiğini bilmiş olur.

0|0
    0|0
    • ONU ZATEN ONA VERCEM AMA O AÇMADAN ÖIKAMAM YAA BANA Bİ ŞEY SÖYLEMESİ LAZIM...

• o zaman bekliceksin ama hediye paketi yap heyecanlansın flan sonra görsün anyayı konyayı

• aklından geçeni olduğu gibi yap boş ver

0|0
    0|0
  • Beyefendinin yeni heveseleri uğruna eşinin ve kızının günahlarını hiç almayın.Açıklama yapmak zorunda değilsiniz bile yalancı,kaprisli,anlık hevesler uğruna sizi kandiran biri için değmez .Bırakın ne hali varsa görsün.Durumunuza çok üzüldüm güçlü durun bu günlerde geçecektir.

0|0
    0|0
    • 2 gün oldu şimdilik iyiyim daha hiç ağlamadım bile sabahları ilk uyandığımda içim biraz buruk o kadar. bende kendimden bu kadar sabır beklemezdim ama aceleci olup fevri davranmak istemiyorum. bekliyorum onun yüzüne tükürüceğim günü. teşekkürler.

• selam.rica etsem o kişinin ismi soy ismini bana söylermiisn umarım aynı kişi tarafından kandırılmamışızdır .:)

0|0
    0|0
  • aynısı benim başımada geldi :( nasıl kötü olduğunu bilirim.

0|0
    0|0
  • Dosya vermek iyi fikir ama arabasını falan çizme bırak Allah'ından bulsun saf olmadığını göster ama

0|0
    0|0
    • rica etsem o kişinin ismini ve soy ismini söylermiisn umarım aynı kişi tarafından kandırılmamışdır :)

• Ulen ne adammış be :)

• yattın mı onla

tabi başka bir kadın yeni bir eglence giörmüş karısındanda çocugundanda ayrılmaz seni kullanmış

böyleleri yüzünden evlenemiyoruz

1|0
    0|0
Yükleniyor...