2 kişi arasında kalsaydınız ne yapardınız?

Biri sınıftan arkadaşım biri de uzun zamandır tanıdığım bir çocuk. 2si de aynı günde sanki sözleşmiş gbi benden hoşlandığını söyledi. Uzun zamandır tanıdığım dediğim çocukla eğer bir şey yaşarsam ilişkimiz çok zor olacak çünkü farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ama çok istiyorum bir şeyler olmasını. Öyle bir şey olduki bu konuyu biraz oldu bittiye getirdi yani nasıl nedenm güzel cümleler kurmak anlamlı konuşmalar yok. Ama sınıfımdaki arkadaşım dediğim kişi öyle değil bana değer verdiğini hissettiriyor ben bunu seviyorum işte öyle olunca da uzaktakinin benim için hissettiklerinin doğruluğundan da şüphe ediyorum. İkisi de aynı şeyi söylüyor ama söyleme şekilleri o kadar farklı ki ben hangisi gerçek ayırt edemiyorum. Sizce ne yapmam gerek 10 gün sonra gidip yüzyüze konuşacağım zaten yüzyüze daha iyi olur sanki.. Bilemedim işte

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• diğeri daha ulaşılmaz gözüktüğü için daha çekici gözüküyor olabilir mi diye bi kendine sor derim. insan elinin altındakinin kıymetini bilemeyebiliyor çoğu zaman.

1|0
    0|0
    • Ulaşılmaz olan benim çocukluk aşkım ve ben onunla bir şeyler yaşamayı çok sitiyorum diğerini de arkadaşım olarak görüyorum öyle kalmasını istiyorum ama söyledikleriyle beni o kadar etkiliyor ki ne yapacağımı şaşırıyorum. Belki çok bencilce davranıyorum birinden bir durumdan fedakarlık etmek zorundayım biliyorum ama istemiyorum bunu :(

• Sanırsam doğru çok yardımı olduu teşekkür ederiiimmm :)

• afiyet olsun :) bu garibe bi dua edersin bi ara o da yıllardır yol gözlüyo :)

Erkekler Ne Diyor 16

• zamana bırak aşk cok kişiliktir.

1|0
    0|0
  • kalbimin sesini dinlerdim

1|0
    0|0
  • Yakışıklı Alımlı Bir Erkek Yolda Yürüyordu. Arkasından Güzel Bir Kiz Yaklaştı Ve Sizi Çok Seviyorum Ne Olur Bana Karşılık Verin Dedi. Genç ; Benden Sana Yar Olmaz. Bak Arkamdan Abim Geliyor O Daha Yakışıklı Seni hem Mutlu Eder Dedi. Kız Arkasına Baktığında Çirkin’mi Çirkin Bir Erkek Geliyordu. Kız ; Ben Sizi İstiyorum Dedi. Gencin Cevabı ; Eğer Beni Gerçekten İsteseydin Dönüp Arkana Bakmazdın..

seninkide bu hesap.

0|0
    0|0
    • Yaa öyle olmuyor iştee. Senin istediğin kişi işi oldu bittiye getirip hiç aklında olmayan biri sana bu kadar şeyler söyleyince acaba ben dpğru mu yapıyorum tamam istiyorum ama ya çok üzülürsem diyorsun. O kişiyle 7 ay sonra hergün yüzyüze bakmaya başladığımda ne olacak ? Yüzüne bakabilecek miyim diyorsun anlatabildim mi?

• o zaman hangisine daha çok ısınırsan onu seçıceksın baska çaren yok.

• Teşekkür ederimm :)

• Yakindakine ok de. Uzaktakini de idare edersin ikisinide kirma.

0|0
    0|0
    • Üzgünüm ben öyle biri değilim karşımdaki insana asla ihanet edemem.

• O zaman ikisinede yol ver

• İkinciyi seçerdim birinciyi seçmiş olsaydım zaten ikinci olmazdı;) Klasik bir cevap oldu ama idare et.

0|0
    0|0
  • beni dinleyeceksen emin ol hata yaparsın.

ben susayım zira bi kızı elimizde tutamadık evlenelim dedikte sana mı akıl verecez :/.

0|0
    0|0
  • yakınında olan kişi ile bir ilişkiye başlarsan senin için daha iyi olur.. uzakta olan bir insanla sadece telefonda konuşmaktan başka ne yapabilirsin ki ?

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama bazen diyorum ki 7 ay dayanabiliriz o kadar uzun zaman değil 7 ay sonra hergün her saat her sn dipdibe olacağız diyorum kendimce sürekli bir bahane buluyorum anlayacağın

• Umarımm :)

• inşallah :))

• 2 kişi arasında kalmam. Mutlaka bi tanesi her zaman ağır basar ve ona yönelirim. Kaybetmek pahasına ona yönelirim. Pişman olmamak için.

0|0
    0|0
  • sınıf arkadasının hareketlerinden anlarsın zaten. Ama uzuktakı cocukla faceten tanıstıysan salla gitsin.

0|0
    0|0
    • Olur mu o benim 12 seneden beri tanıdığım çocukluk aşkıım.

• işler iyice karıştı şimdi.. uzaktaki çocukluk aşkım diyosun..sınıf arkın senden hoşlanıyormus. Çocukluk aşkınla yola devam o zaman. Yasını bilmıorm ama sınıfındakı ergen olabilir. Boş kalmım hesabı

• Sen hangisine yakınlık hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım dediğim kişiyle daha yakınım. Uzaktakiyle hani derler ya insan en çok konuşmak istediğinin yanında susar diye o moddayım

• Uzaktakiyle arkadaşlığına devam et ama sadece arkadaş kal uzaktan ilişki yürütmek zordur tecrübe konuşuyor. Yakınındaki kişiyi de iyi ölç tart üzülmeyeceğini düşünüyorsan bir ilişkiye başla ama dikkatli ol iki durumda da...

• Pekii teşekkür ederimm :)

• karmasık bır durum

0|0
    0|0
  • bak sen gırgıra

0|0
    0|0
  • değer veren iyidir,tuttum o çocuğu.

0|0
    0|0
  • ikisinide sallarım bebe

0|0
    0|0
  • üçüncüde benim buna ne diyeceksiniz ateistler hadi açıklayın

0|0
    0|0
  • Şu laf klişede olsa yazayım. " biriniciyi sevseydin ikinci olmazdı " bu mantık başlı başına mantıksızlık doğrusu şu. " ya seversin ya sevmezsin." " ya vardır ya yoktur "

0|0
    0|0
    • Öyle olmuyor ama biliyor musun ? Ne demek istediğini anladım ama biri her gün görüştüğün biri biri de en çok istediğin kişi.. Uff :(

Kızlar Ne Diyor 5

• sen ne yapmak istiyorsun? hangisini daha çok seviyorsun?

bence kendi istediğini yapmalısın. doğru da yanlışta olsa sonunda sana bir şeyler katar.

yürümeyi öğrendiğinde düşeceğim diye düşünürsen hiç yürüyemezsin, ama denersen başarabilirsin. yani demek istediğim denemekten vazgeçme, doğru olduğuna inandığın şeyi denemelisin :)

1|0
    0|0
  • ikisinide atıp ,3.ye yönelirim.

1|1
    0|0
  • Kulun hakkı üçmüş sen soruyu tekrarladın bende cevabı ;))

0|0
    0|0
  • Kalbimin sesini dinlerdim.

0|0
    0|0
  • hiçbirini seçmezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...