Altında bir şey arayıp yargısız infaz yapar mıydınız?

size bir sorum var kızlar

yeni başlamış bir ilişkide duygu yogunluguna kapılmıs birinden size iyi akşamlar mesajının sonuna öptüm en güzel yerinden yazı eki ile bir ileti gelse. tepkiniz ne olurdu ve altında birşey arayıp yargısız infaz yaparmıydınız.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• kişiliğe bağlı bişey.. arkadaşın çok renkli bi kişilikse bu yaptığı gayet doğal.. ama beklenmicek bi hareketse iyi yoldan nedeni sorulmalı bence..

0|1
    0|0
    • Bunu Ben Yaptım Ama Nasıl Böyle Bir Duruma Küçüldüm Farkına Bile Varamadım. İçimden Aklımdan En Ufak Bir Düşünce His Gecmedi okelimeyi Söylerken. 1 Hafta Sonra Olmaz Dedi Ama Arkadas Olarak Kalmak İsteidgini Söyledi. Ben Kabul Etmemiştim Bir Müddet Sonra Tekrar Bir Sekilde Konusmaya Basladık Uzun Zaman Konustuk Duygularım Yine Devreye Girdi Yine Uzaklastım. Yine O Devreye Girdi 3 Sene Böyle Gitti Ve Beni En iyi O Tanımıstı. Mesele O Kelime Degilmis Sonradan Anladım.

• doğal mı? senin en güzel yerin neresi

• Baktıgım Yeri Söyleye Bilirsin Ama Gördügümü Asla. Ben Onun En Çok Benim Onu İzledigimden Habersiz Onda Gördügüm Yüz Hatlarıydı. Dogal Hali Yani.

Kızlar Ne Diyor 6

• İtici olmuş bu mesaj.

Ne acelen var yaaa... O mesajların da sırası gelir.

Bu kadar bodoslama dalmaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • Haklısın Olmaması Gereken Bir Durumdu. Ama Ben Ispatladım Sonrasında Kendimi. Bu Kez İş Baska Tarafa Döndü Megerse Eline Bahane Vermişim. Bana Hep Cam Kafesin Ardından Bakmıs. Oda Biliyodu Nasıl Biri Oldugumu. Onun Tek Endişesi Bende İstedigi Hayatı Bulamama Korkusuydu.

• Ne gerek var ortalığı bulandırmaya?

0|0
    0|0
  • yapmam beni öpmek istiyo derim ki duygu yoğunluğu varsa zaten o da fazla deşmez heyecenla :P sonucta en yakın zamanda öpüşürsünüz tata ta taaaaa :D

0|0
    0|0
    • Düşünmedigin Bir Duruma Düşürülmek Çok Kötü Birşeymiş. Bunu Ben İl Burda Anladım. Ama İyi Oldu Şimdi Daha Fazlasını Düşünür Oldum Yanlıs Anlasılmamak İçin.

• hiç anlamadım 3 seneki olayı nasıl yeniden gündeme getirdiniz bi de hala öpmedin mi :P

• Aslında Soyle Oldu. Ben ilkdefa Bu Kişiye Acıldım Bundan Öncede Bundan Sonrda Kimse Olmadı Hayatımda. İlk Hafta Güzel Gecti Beraberdik. Ben Bu Mesajı Attıktan Sonra Konusmalar Falan Gecti Ayrılmak İsterken Arkadas Olarak Devam Etmek İstedi. Ben Kabul Etmedim Bir türlu Bir Sure Sonra Tekrar Konsutuk Ben Olur Sandım Tekrar Baslamak İstedim Yine Olmadı Yine Ayrıldık. Sonra Bir Bayramda Yine Barıstık. En Sonunda Ben Yine Ayrıldım Geri Dönmemek Üzere. Annesi Babası Bile Biliyodu Okdar İçlerindeydim.

• sakın yapma yanlıs anlar.

0|0
    0|0
    • Birdaha Yaparmıyım. Aslaaa.

• ilk dakikadan mesafeyi aşmış biriyle devam etmek istemem

0|0
    0|0
  • hayır yapmazdım ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.