Müzik indirme programı...

Ares kullanıyordum biliyorsunuzdur ki lisans istemeye başladı bu yüzden farklı bir program arıyorum..İmesh indiremedim internet bağlantısı ile ilgili hata verdi niyeyse hiçbir sorun olmadı halde...Emule indirdim çok karışık buldum ve şarkıları bulamıyor gibi geldi...Limewire zaten şarkıdan çok virüs olan bir program, bearshare çok kapsamlı değil..Bunlar dışında önerebileceğiniz var mı?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir şekilde imesh'i indirmeye çalış derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1.bu güzel link 2. link uye olman lazım ama 3. link her turlu muzik dahil her sey indirebilin 4. link

0|0
    0|0
  • google a yaz indirmek istediğin şarkının adını sonunada boxca ekle indir arkadaşım uğraşma ya da link buradan indirebilirsin ben öyle yapıyorum programlar uğraştırıyor çok güncelle bilmem ne yap falan :/

0|0
    0|0
  • iMesh iyidir fakat virüs programı veya güvenlik duvarı gibi bir program engelliyordur onu.

Bir de iMesh'i kurduktan sonra veya önce DNS ayarlarını:

-8.8.8.8 / 8.8.4.4

olarak ya da

208.67.222.222 / 208.67.220.220

olarak değiştir.

0|0
    0|0
    • denedim şimdi..hala internet ayarlarını kontrol edin diyor.

• link bu hatayı veriyor...Yeniden deneyince de aynı

• 1- Kurulumu tamamen iptakl edip DNS ayarlarını değiştir kurulumdan önce sonra tekrar dene kurulum yapmayı.

2- Yeniden dene seçeneğini seçtin mi hiç?

3- Virüs programını ve windows güvenlik duvarı (varsa başka program güvenlik duvarları) ayarlarını kontrol ettin mi?

• youtube veya başka bir yerden video olarak İDM ile indir sonra converter ile mp3 e çevir , kolay gelsin...

0|0
    0|0
    • İDM olarak indir kısmı nerede ben göremedim?

• anlamıyorum diyeyim bari :D

• senin işin zor bir an önce crack atmayı öğren her programı kullanırsın özellikle paealı programları. crack le kısıtlama yok ...

• Bearshare indirebilirsin. Ben yillardir kullaniyorum

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam bu gidişle :)))) onu kullandım da çok fazla şarkı bulamıyor.

• Her programin negatif tarafi vardir oyle ise sana negatif tarafi uyan programi sec kardes :)

• bende ares kullanıyorum 2*3 yıldır benden bişiy istemiyor :D saolsun karın tokluğuna calışıyorr

0|0
    0|0
    • indiriyor ama şarkıları açmıyor bende.

• Önereceğim yine imesh, bende hata vermedi bu program Vildan. :)

Tekrar dene link

0|0
    0|0
    • Kaçıncıya denedim niyeyse hata veriyor anlamadım gitti

• internet bağlantısında sorun var yüklenemedi diyor.

• Programla ilgili değil o zaman. Muhtemelen bağlantın gidip geliyor. Daha sonra tekrar dene. Başka programlardan ziyade bunun artısı çok fazla.

• youtubeden ındırıyorum ben..freeyoutubeconverter dı galıba programın adı

0|0
    0|0
  • tubidy aç istediğin müziği indir bebe. ama carly ree jepsenin şarkılarının hepsi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...