Eski sevgilim neden bu soruları sordu?

olumla deyzemlere gidiyordum eskisevgilimde ordaydı teyzemin oğluyla arkadaş bu kapının önünde oturuyordu arkadaşlarıyla ben onu görünce teyzeme dedim ben içeri giruyorum olum teyzemle kapının önünde kaldı sonra bu benim eski sevgilim çocuğu yanına çağırmış napiyörün adın ne namaz kılıyormusun annen namaz kılıyormu baban namaz kılıyormu falan filan işte soru sorrürmüş çocuğa neden acaba beni hala azda olsa düşündüğü içinmi anlamadım yanı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben senin kocanın yerinde olsam ve pc den böyle bir soru sordugunu görsem ağzını burnunu kırar sonrada babana teslim ederdim seni.

1|0
    0|0
    • hahaahah ya nevar sordum iste

• AYY kıyamam :( simdi kac yasındasin ki?=

• 26

Erkekler Ne Diyor 5

• sen dındarmısın veya eşin? sevgılın dındarmıydı? ve senleykende oylemıydı? ayrılma sebebi içinde dindarlıkda varsa ondan sorabılır... hayır yoksa sonradan dıne baglandıysa normal gibi sanki! kafa gidiyor bunlarda bi zaman sonra...kendilerini soyutluyorlar herseyden asırı dındarlar... bide merak etmıs olabılır...

1|0
    0|0
    • son radan olduk iste ama esim kilmiyor namaz

• ne yapsakki bi kaç kere dahamı cevap versem ? yer kaplasa bari :))

• iyi olur :):):):)

• yaa geç bunları evli kadınsın

0|0
    1|0
  • bence amacı,saglam birine seni emanet etmiş mi gözü arkadamı degıl mi onu ögrenmeye çalışıyodur.

1|0
    0|0
    • hadi yaa oda evli barkli cocuklu biri

• aklı sendedir halen belki evlenmiş olması böle düşünmesine engel değil,etik değil belki ama engelde değil snırım

• himmm anladim :):)

• cevap veriyorum : D : 5 :))

0|0
    0|0
    • 5 :)

• selam oralardamısın?

• ulemalıga falan baslamıs sanırsam. ona neymıs mılletın kıldıgı namazdan.

0|0
    0|0
    • bes vakit namaz kiliyor ben de kiliyorum

• merak etmıs..eskı sevgılın sonucta..dogal degıl mı

• bilmem yani ne orenmek isdedi anlamais degilim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• saçmalamış bence

1|0
    0|0
  • aklında bir sıkıntı var

1|0
    0|0
Yükleniyor...