Aranızda şınav çekmeyi bilen varmı? biri yardım etsin lütfen :/ ?

Kaç zamandır şınav çekiyorum 25-30 dan fazla çekemedim... nasıl arttıra bilirim? :(

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• setlerini azalt tekrar sayini artir 3 set 20 tekrar yap sınırını setlerde zorlama 1 gün çalış 1 gün dinlen sürekli protein takviyeli yiyecekler ye. tekrar ve set sayin ne kadar çok olursa kaslarin o kadar sertleşir sertleşme güçlendigi anlamina gelmez. 1 ay bu şekilde devam et 1 ayin sonunda dinlendigin bir gün sınırını zorla tek seferde 30 u geçmeye çalış.

0|0
    0|0
    • teşekkürler... bence bende daha çok beyinle alakalı.. sanki beynim kendini 30 a kitlemiş... otomatik olarak yoruluyorum.. böyle bir şey ola bilirmi?

• ayrıca sadece şınav olarakta çalışma kollarindaki farklı kaslarida güçlendirmelisin omuzlarinida güçlendirmelisin barfix falan çek tek harekette kendini zorlama kolda sadece 1 kas yok önemli olan tüm kaslarinin güçlenmesi.

• maksimum 3 set mi yapayım? 25 tekrar..
      ayrıca vakit ayırıp yazdığınız için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• sen yine iyi ben hiç yapamıyorum ama sen sıkı çalış zamanla artar muhtemelen

0|0
    0|0
  • Ben 25- 30 ugeçemiyorum aslında bir sefer 50 yapmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla bende fazla çekemem ama zamanla arttırırsın onu ya. Her gün düzenli çekersen artar elbet.

0|0
    0|0
  • Set seklinde yap. 15 tekrar 3 set

Sonra 20 tekrar 3 set

Arttirdikca daha cok gelisirsin. Eger body tarzi spor yapiyorsan zaten kaslarin gelistikce tekrar sayinda artar

0|0
    0|0
    • her gün 5-6 set 25 yapıyorum.. daha fazla çıkmıyor

• Hergun degil. en az 1 gun dinlen. Her gun ayni kas gruplarini yipratirsan yerinde sayarsin

• tamam teşekkür

• fitness yazıl çalışmaya başlan yemeni düzelt düzenli beslen ozaman düzelir ancak :)

0|0
    0|0
    • düzenli beslenme imkanım yok... belkide ondandır :/

• aynen beslenme en önemli şey zaten :)

• Kol kası çalışman gerek. Sadece şınav çekerek kollarını kuvvetlendiremezsin.

0|0
    0|0
    • Bunun güçle alaksı yok... beyinde bitiyor... kolum güçlü... ama sanki kendimi 30 a kilitlemişim... otomatik olarak yoruluyorum :/

• Oho seninki baya sıkıntılı o zaman kardeşim :) sen barfix mekik falan çek bir süre değiştir tekniği daha sonra yine denersin :)

• teşekkür ler

• Set şeklinde yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...