Kilo vermek yardimci olun?

Son 3 4 senede cok fazla yedigim icin 63.6 kiloya kadar ulastim hayatimin en kilolu zamani boyumda 1.60 oldugundan baya bir tombis duruyorum. Yani benim 10 kg vermem sart. Artık buna son vermek adına fitnessa yazildim haftanin 5 gunu yeterli mi spor? Yeterliyse kac dk yuruyus yapmam gerekiyo ben yuruyuste bir her gun 300 kl yakiyorum egzersiz yapiyorum birazcik agirlik tabi bir haftadir oluyor bunlar diyette yapiyorum 1.1 kilo vermişim haftada. Bu boyle surermi dersiniz Daha fazlami ustune dusmeliyim sanki hic veremicekmisim gibi geliyor bide ne yesem fazlalik mis gibi kafayi yicemya

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• akşam yemeğini ve gece abur cuburunu kes yağlı yeme bol bol yürü şu boğazına hakim ol kız biraz yakında yuvarlanarak gidicen yollarda güzel motive ediyom dimi

0|0
    0|0
    • Moralim bozuldu yaaa okadar demesek😁😁

• Ya aslinda saglikli olan herseyi yiyorum bu abur cuburlari yiyemeynce isgence tansiyonum dusuyo uf hayatimn parcasi ya

• sabır biraz

Erkekler Ne Diyor 3

• hafif tempoda terletecek kadar koşuyu tavsiye ederim yürüyüş hikaye. insan vucudunda bir çok yag deposu bulunuyor seninde şu an depolarinin çogu dolu. bunların ilk kısmını yakmak kolay oluyor lakin sonrasi biraz sıkıntılı. koşu vücudu yürüyüşten fazla dengeye koyar hem yakma hem toparlama görevi görür yani. ayrıca kilo verirken vücudunun toplu durmasınada özen göster bence.

0|0
    0|0
    • Koşuya dayanamiyorum en fzla bir dk astim oldugiu icin hali hazirsa hala kortizon kullaniyorum benim icin dezavantaj

• Fitness yapıyorum 7 yıl basket oynadım sporcuyum anlıcagın. Danısıcagın sorucagın bişey olursa yazabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Bu kac ay onceki sey ya bianda nerden cikti anlamadim ben kilo verdim bile 43 kiloyum şu an 😃

• Bilmem bende 13 gun once yazmısım 😄

• partnerinle bol bol opusebilirsin. en guzel ve hizli kalori yakma metodu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece yürüyerek istediğin kiloya ulaşamazsın. Ulaşsan bile uzun sürer. Kilolarını kasa da dönüştürebilirsin kas çalışarak. Bir de düzenli yemek ye.

0|0
    0|0
    • 40 dk yuruyorum toplam 15 dk agirlik calisiyorum 30 dk egzersiz pilates squat karisik çalışıyorum

• Böle dusunme hocan sana söyler zaten şunu şunu yap diye 1 haftada bir kilo süper bisey emin ol

0|0
    0|0
    • Ya ben bunu te nisanda yazmıştım nerden cikti bu gene yorum gelmis bikac tane. Coktan kilo verdim 43 kgya düştüm şu an kilo almaya geçtim bile vay be o gunler gozumun onunde canlandi:)

• Nasıl verdin kız anlat cabuk

• Valla abur cubur yemedim aç kaldım az yedim her hafta 1kg 1kg gitti Bitti haftalar sonunda:)

• Dikkat et kilo vereyim derken sagligindan olma sporunu mutlaka hocana danisip yap 5 gun falza bile bu 5 gunde kendini zorlamadan yapman gerek ve en onemlisi yemek aliskanligini sinirla daha saglikli beslenmeye calis ornegin canin cikolata ostediginde ceviz badem vb ye

0|0
    0|0
    • Tabi abur cubur yemiyorum artık.4 5 gun gel dedi hoca ama hic zayiflayamicam. gibi geliyor

• Kesinlikle inaniyorum inanmicam kaybetmicemde hemen her sey olsun istiyor insanoglu.. birde spor arkadasim acaip fit benden cok ugrasiyor fazlaligi yk sadece toparlanma adina geliyor ama motivemi acaup düşürüyor surat 5 karış tvdekiler gibi olamıyorum hic zayif degilim diyo bole agzina bitane cakasim geliyo valaha ya.

• Bence bu duruma pozitif bakmalisin. Arkadasin senin motivasyonunu yukseltmeli tam tersi dusurmemeli. Ona bakip onu gecebilirim onun gibi olabilirim demelisin

Yükleniyor...