Acaba sizin hayata bakış açınız nasıl hayati gözünüzde nasıl

acaba sizin hayata bakış açınız nasıl hayati gözünüzde nasıl canlandırıyorsunuz ufakken anne babam hep kavga edelerdi benimde bu yaşıma kadar hep psikolojim bozuktu tabi bndan kimsenin haberi yok kendime karşı olan öz güvenim hiç gelmedi ve inanın bana byle yaşamak ölmekten daha hiç bir şeyin duygusunu bilmemek yaşım 24 bu yaşıma kadar hep bir gün değişicem diye kendimi övüttüm sizin gözlerinizde hayat nasıl acaba saygılarımla

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• aynı konu bendede oldu senelerce ama bu bende tam tersini yarattı beni çok fazla olgun bir insan haline getrdi bazı şeylere eywallah demeyi öğrendm çünkü daha büyük acılarla krsılastım bir dostum bana sırt çevirdiğinde üzülmedim sevgilimden ayrkldıgımdada öyle çok sevsem dahi çünkü çok daha ağırlarını yasadımı ve onların aldtından kalktıgımı biliorum bunun için annenin babanın bu olayları falan hepsinden ders çıkarmaya bak çünkü hayat süprizlerle doludur bi bakmısın dalga geçer bir bakmısın adam seçer;)

0|0
    0|0
    • cok acayıp bır ınsanım aynı zamnda hep kendımı bulmaya calısıyom taklıtlere gırıyom ve beceremeyınce eskı moduma gerı donuyom baskalarına bakıyom hayatı ıstedıklerı yasıyorlar ama benım ıcımden hc bırsey gelmıyo ya bır tane tarlam olsa karnım doysa herhalde oyle mal gıbı yasarım

• annenle babanın hep kavga ettiğini gören biri olrk kavga gürültü olmayan tam zıttı bir ilşki yasayarak !

• ah keske ozamn daha cesaretlı olurdum boyle korkularla yasamazdımhergun normal bır ınsan olmagı belemezdım ısde hayat daha guzel olurdu nerde

Kızlar Ne Diyor 3

• Düşüncelerinin çoğunu paylaşıyorum ben de, ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • berbat umutsuz vaka

0|0
    0|0
  • Bugün bunu sorguladım ben de. İnsan ailesini seçebiliyor olsaydı keşke. Çok yazık bi hayata doğdum ve çok yazık oldum bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...