"Benden başkasının olabilir misin?"

çok az bakın:)

sevgilim bu sözü birlikte yanyana sarılırken söyledi 5 yıldır çıkıyoruz ben hep çok fedakar olan o bencil olan onu çok seviyorum ki okadar farklı birisi ki sevgilim gibi davranmıyor mesela sinir eder kızdırır bu hoşuna gidiyor çnkü böyle mutlu oluyor :) bende birşey demiyorum ama geçende ya yeter artık kızıyorum üzülüyorum ben ayrılcam ne bu ya dedim bana bu saatten sonra başkasının olabilr misin bunu yapabilrmisin sen dedi sizce tam olarak bunu neden söyledi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• al senin olayım ya ne dert ediyon bekar adamım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çünkü o hayatını seni mutlu etmek .sinirlendiğinde seni kızdırıp sakinleştirecek kadar seni sevmeye adamş... düşün ki onda bıraktığın yıkımı ... bence sen farkında değilsin ama çocuk çoktan eşi kabul etmiş seni

0|0
    0|0
    • o sinirli ben sakin birisiyim:) ama belki evet böyle dediğinz gibide olabilr

• Ben senin ruhsatlı araban senetli sepetinmiyim a be angutyanın lordu diyemedin mi?

0|0
    0|0
    • diyemedim ya la:):)) bende şaşırdım saten yok hayırda kızıyorum dedim

• "Çatır çatır olurum" diyemedin mi?

0|0
    0|0
    • diyemedim arada 5 yıl var sevgim var nasıl diyim ki

• yani tabiki hayırlısıda bu insanın yüzüne nasıl söylenir ki

• Söylenmez, boşverin. Yazıyı okumadım ama... SEVİŞİN GENÇLER!

Kızlar Ne Diyor 2

• bu erkeklerdeki özgüven.hadi sizin 5 yıl olmuş.biz daha 1 ay oldu ondan vazgeçemem falan triplerinde.öyle de bi olurum ki ayağını denk al azcık de

0|0
    0|0
    • ahahah yok dedim diyemedim valla ya:) onu bırakıp gitmem biliyor rahat davranıyoru çnkü kuyamıyorum ona ama benimde sınırlarım varr:):)

• bende öyle yapıyrum kıyamıyorum aman üzülmesin herseyi alttan alıyorum.ama onun kıskanclıklarından ölmek üzereyim artık..erkeklerin yanında görmesin ölüyo sinirinden ve çokta kırıcı oluyo.bi arkadasını korelilere benzettim ve korelileri çok severim dedim diye 'keske ona kuyruk salladığını önceden farketseydi ona uzardın' dedi... kapadım telefonumu o saatten beri geldim bu sitede aman dileniyorum ya kafayı yicem deniiiiiiiir mi bu ya denir miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

• senin aşık oldunu bildiği için

0|0
    0|0
Yükleniyor...