Boy kilo uyumu nasıl sizce?

boyum 1.76 kilom 52 ben gayet memnunum ar

kadaşlarım da bir ajansa kaydol diyorlar ama annem kilo al diye başımın etini yiyor kilo almalı mıyım?

Güncellemeler:
İnşaat mühendisliği dururken bu yapılmaz yani

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Boya göre kilon 55 olabilir normal Ajan olayına gelince ben ajansa kayıtlıyım sadece ajansa kayıtlı olmak birşey ifade etmiyor dış görünüşde öyle yani yetenek, dış görünüş, eğitim en önemliside biraz şansın olmalı boş hayallerle okadar gelen varki ajanslara adam işini gücünü bırakıp gelmiş oyuncu yada manken olmak kolay değil hevesini kırmak istemem ama iyi bir mesleğin varsa onu yap derim geçen bir film çekimindeydim 12 saat çekimde kaldım ekranda gördüğümüz 1dk sahne yaklaşım 5 saat bazen 8 saat süre biliyor çok yorucu bir iş ekranda göründüğü gibi kolay değil ;)

0|0
    0|0
    • zaten öyle bir hedefim yok olmayacak fiziğimle değilde aklımla biryerlere gelmeyi tercih ederim

• Hayali bile süper:)ama erken kalkma düşüncesi tüm yaşam enerjimi aldı

• O zaman gün batımı hayal güzel hayal olmadan insan yaşayamaz zaten erken kalkmayı unut devam enerji bitmesin :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Ölçülerini yazarsan ona göre yorum yaparım.Önemli olan sağlıklı olman.

0|0
    0|0
  • Geçenlerde 180 boyunda bir kız vardı burada site yıkılmıştı. Bence sen okuluna devam et. Hem inşaat mühendisliği okuyormuşsun okuluna devam et;) Zaten böyle bir teklif vs. bir şey gelirse okulun bittikten sonra veya okulunla beraber götürebilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence de boy posu meslek edin ama ilhakı nasılım diyorsan, profesyonel biri olarak diyorum görmeden ölçüler anlam ifade etmez

0|0
    0|0
  • kilo almalısın

0|0
    0|0
  • modellik yapılmaz ya... 5 kilo alsan iyi ama kalçadan ve göğüsten alabiliyorsan.. göbekten alıyorsan boşver

0|0
    0|0
    • Kendimi bildim bileli pek fazla kilo almadığım için bilmiyorum boşveriyorum

• iyi yapıyosun zaten avlenince alırsın böyle kalsın boşver :) nerede okuyosun

• İyi boy baya varmis massallah bende ayni kilom fazla ama seninki tamam

Ama birsey daha var esmersen güzelsin :)

0|0
    0|0
    • esmerim tam üstüne bastın saçlarımın simsiyah ve dalgalı olması bunu açıklar:)

• Yaa herkezin sevgisi ayridir ama bu dediklerim benim sekerimde var bomba bir görsen ama sen kadar uzun degil

• Allah sana bağışlasın:)

• anana bakma sen kilo iyi bişey degil.

0|0
    0|0
  • türkiyede senın gıbı kızları sokakalrda gormek ınsanı mutlu edıyor 1.76 boy he helal

0|0
    0|0
  • 60 a kadar yolun var. bu halin de çok güzel. ama hangisi seksi olur onu bilemem.

0|0
    0|0
  • Caps görmeden bişey diyemem,ıııhh.

0|0
    0|0
  • offf güzellik başa bela her gün çekim her gün çekim hiç girme bak ben ettim sen etme

0|0
    0|0
    • Yok etmem asla böyle birşey düşünmediğimi açıkladım zaten

• bak daha yeni geldim çekimden yarın da provalar var iç giyim firmasının sevmiyorum ama ne yapalım ekmek parası boydan fizikten kazanıyorum. okuluna filan bak, boyun kilonda yerinde almana gerek yok.

• Sağol tavsiyelerin için

• Ya beni de gazlıyorlar ajansa kaydol diye ama kim uğraşacak onla ya. Boşver takılmana bak.

Boy/Kilo gayet hoş.

Gerçi şimdi yazarken düşündüm, ajanstan arkadaşlarım var. Bi' tanesi Jack Daniels'ın mankeni 10 günde 500 yada 5000 TL falan alıyor. (5000 TL olması muhtemel çünkü çok yüksek gelmişti bana. 500 olsa o kadar şaşırmazdım)

0|0
    0|0
    • arkadaş işte abartır gazlar gazlar sonra ortada mal gibi kal diye abartılacak birşey olmaz genelde

• İşte güncellemeyi yapmasaydın iyidi. İnşaat mühendisliğine karşı bi' antipatim var. =(

• bence çok hoş fizik

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ah şu anneler istiyorlar kızlar kilodan yuvarlansın:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok iyi ama bana da hafiften zayıfmışsın gibi geldi.60 kg ol en azından.Sağlığın için.

0|0
    0|0
    • kilo almaya çalışacağım ama tempo yüzünden öküz gibi yememe rağmen alamıyorum

• çok zayıf olmalısın..7-8 kilo alsan daha sağlıklı olursun.

0|0
    0|0
  • kilon çok az

0|0
    0|0
Yükleniyor...