Bayanlarda plank işe yarar mı?

Merhabalar plank adında videolar buldum karin kasi v. s yararli gibide duruyor sizce ne kadar zaman denesem sonuc gorurum yardimci olun lutfen su gobekten kurtulmam lazim artik deliricem :D

Güncellemeler:
Yardim lutfen 😥😥

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• tek başına işe yaramaz malesef, plank genelde yüksek direnç antrenmanlarından sonra yapılır ve vücudun sınırlarını zorlamayı, düz kasları çalıştırmayı amaçlar.

0|0
    0|0
    • :O oylemi diyorsunuz ondan dayanadim cok sanirm :)

• Bunu nasil ogrenebilirim netten v. s bir program site falan var mi bunla ilgili

• İmternette hazır programlar var ancak çok sağlıklı değil malesef, istersen bana yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım

Kızlar Ne Diyor 1

• İşe yarar spor salonuna giderken adını hatırlamadığım bir alet vardı plankla aynıydı ama yavaş yavaş mesela ilk yapımında 20 ye kadar say kilo vermek istiyosan spor şart zaten en azından yürüyüş beslenmenede biraz dikkat edersen halledersin yanında hep büyük şişe su bulundur canın bişey istediğinde su iç içine limonda atabilirsin suya ya da bir diyetisyene gitmelisin şok diyet falanda sakın uygulama geri alıyosun sadece plankla olucak işte ddeğil istediğin

0|0
    0|0
Yükleniyor...