Adanalı olsaydınız hangi takımı tutardınız?

Adanali olsaydiniz hangi takimi tutardiniz?
Adanalı olsaydınız hangi takımı tutardınız ?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Demirsporu sevmiyorum, kaba ve itici bir taraftarı var hem çoğu da kıro... ADANASPOR diyorum onlar hem daha nazik, hem de çok duyarlı bir taraftara sahip her maçında Türk bayrağı açıyorlarmış :)) Adana Turuncudur :)))

0|0
    1|0
    • Ama tribün atmosferi çok iyi..

• Tribün olarak çok iyiler ama yapı olarak ben sevmiyorum

• Ads taraftari nohut satan adamin araba devriliyo herkes adamdan nohut aliyo nohut satan adam termostan yani temiz olan yerden verim diyo ama ads taraftari adamin morali bozulmasin diye yerde ki nohutlardan aliyolar böyle duyarli taraftarlar da var..

• Besiktasli dogdum Besiktasli olecegim sanirim nereli olursam oliyim bu durum degismicek

0|0
    0|0
    • Trabzonlu olsan ve orda yasasan Trabzonsporlu olmaktan baska bir caren olmazdi ama..

• ahah o derece mi :D gizliden tutardim yine tutardim ya

• Ben Trabzon-Fenerbahce macina gittim Avni Akere Trabzon atkisiyla girdim yinede zor ciktim :))

• Bizim hoca demirsporlu bende onu tutardim heralde:D

0|0
    0|0
  • Issızlarda karanlıklarda sevdamızı büyüttük biz şimşeğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Demirspor candır

0|0
    0|0
  • Eski okul kız arkadaşım bunlardan birinde oynuyor.
    Ama Adana takımları hakkında bilgim yok. Hangisi halkın takımıysa :D

0|0
    0|0
  • Turuncular iyidir :)

0|0
    0|0
    • Bende isminden dolayi Adanasporu tutardim ama renk ve taraftar faktörü girince biraz adana demir tarafina gectim..

• ben her ikisinide destekliyorum sonuçta adanalıyık :D

0|0
    0|0
  • Tabiki Adana Demir. Galatasaraylı olmasaydım tutacağım takımlardan biri olurdu herhalde. Bir kere atmosfer mükemmel.

0|0
    0|0
  • Benim için sadece Galatasaray var ama adanalı olarak farketmiyor inşallah demirspor bu sene çıkar onu destekliyorum bu sene maclarinada gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • adanaspor daha çok yaşlı kısmı demirspor daha çok genç kısım diye biliyorum doğru mu

0|0
    0|0
  • demirspor

0|0
    0|0
  • Acıbiber spor. d

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe :D

0|0
    0|0
  • Sapık spor