Yalnız takılmak iyi midir sizce?

ben hep yalnız takılıyorum ama son 2 yldır psikolojim bozuk ağır derece dışarı çıkmadım ayda 1 kere falan işte. sizce yalnız takılmak iyimidir

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• senin durumun yalnız takılmakla değil de hiç takılmamakla alakası var... yalnız da olsa dşarı çık, bişeylerle uğraş... yalnız kalmktan hoşlanan biri olmama rağmen şunu kabulleniyorum ki yalnızlık iiyi bişey değil.. sen yalnızlığı mı seviyosun yoksa başka bi nedeni mi var

0|0
    0|0
    • biraz yalnızlığı seviyorum birazda toplum içinde dışlanma var o yüzden. kız arkadaşım hiç olmuyo oluyosada takılmıyolar benimle.

• ne güzelim ne çirkinim ortası işte . normalde çok sıcak kanlıyım ama ne bilim dışlanıyom

• bi nedeni vardır ama değil mi

Erkekler Ne Diyor 20

• Yalnızlıktan kastın üniversite de okulda falanda mı kimseyle takılmıyorsun yoksa okulun falan yokta hep evde misin ?

İnan yalnızlık o kadar güzel ki

0|0
    0|0
  • yengeç burcuysan normaldir yalnızlık...

0|0
    0|0
  • Yalnız kalınca psikolojin daha kötü olur. Bizler sosyal yaratıklarız ve asosyallik tercihimiz olduğunda bile bunun rahatsızlığını çekeriz. Sen sen ol, arkadaşlarını seni dışarı çıkmaları için teşvik et. Bir şekilde kendini dışarılara at.

Peki yalnız kalmak istemenin sebebi ne?

0|0
    0|0
  • bence iyiydir son sevgilimden sonra (6 ay) bende kafama göre takılmaya başladım evdeyim araştırmalar yapıorm film izliorm filan hepsi bir şekilde gidiyor eğer bunu kendine yakıştırabiliyor ve mutlu olduğunu düşünüyorsan bence iyidir...

İnsanın ömründe 1 veya 1den fazla bunu yapması gerekir kendini tanıması için...

0|0
    0|0
  • Arkadaş anlamındamı sevgili anlamında mı ? Sevgili anlamında bende 1-2 yıldır yalnız takılıyorumda. Arkadaşsızda durulmaz heralde haftada en az 3-4 gün çıkarım geceleri özellikle çok iyi oluyo insan kafasını dağıtıyo tek kötü yanı var paran kalmıyo :D Yalnız kalmanın en iyi yanınada sürekli cebinde paran kalıyo :)

0|0
    0|0
  • yalnızlık bir tercih yada seçim olduğunda güzeldir..

1|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir ama çok dostun olursa çok sıkılırsın bunlarısın ıkarsın o yüğzden çok arkadaşın olcak az dostun olcak fazla sosyal olmuyacaksın ama yalnız olmayıda bilceksin

0|0
    0|0
  • Hayırdır Guinness Rekorlar Kitabınamı girmeyemi çalışıyon en uzun yalnız takılan bayan diye :D

0|0
    0|0
  • Yeşili seversen iyidir

0|0
    0|0
  • yanlızlık iyi degildir psikolojin bozulur arkadaşlarını ziyaret et.

0|0
    0|0
  • on numara hacı ben gayet memnunum

0|0
    0|0
  • yalnızlık bır yere kadar ıyı gencler bır sure sonra ınsan bunalıma gırıyor.

0|0
    0|0
  • insanı düşünceler itiyo yalnız takılmak :(( çok iyi bilirim :(

0|0
    0|0
  • Bence süper Yalnızlığı ben çok severim ... kendimi dinlerim kafama göre takılırım..daha bir çok şey

0|0
    0|0
  • Bak psikolojin bozukmuş.Yani iyi değil.

0|0
    0|0
  • Bazen iyidir.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli yalnızım

0|0
    0|0
  • Ben de yalniz takilirim ama gittim yerde birilerini bulurum. Senkisi bambaska...

0|0
    0|0
  • bende öyleyim :(

0|0
    0|0
  • süperim valla daha çok ilgilenebiliyorum böylece kendimle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlızlık hayat felsefem.

0|0
    0|0
  • bir arakdas edinmelisin hemen

0|0
    0|0
  • Sana yaramamış.

0|0
    0|0
  • yalnız kalmak iyidir ama bi yere kadar. daha sonra ister istemez insan sıkılıyo

0|0
    0|0
  • hayur kötüdür

0|0
    0|0
Yükleniyor...