Sevdiğini biliyorm ama bir kez canını çok fena yaktım. Siz olsanız ne yapardınız?

sevdiğini biliyorm ama bir kez canını çok fena yaktım...Bana gider yaptı bende gittim uzaklaştım başka kızla çıktım ama öylesine onsuz yapabileceğini anlasın burnu havadan gitmesin diye.. şimdide beni istemiyor sizce uzatmadan vaz mı geçmeliyim yoksa peşinden mi koşayım siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• herşey senin sevgine bağlı

0|0
    0|0
    • ben seviyorum ama benden fazla şey istiyor ben sevginin saygı tarafının ağır basmasından yanayım sonuçta hayatta hedeflerimiz var ve bunların peşinden koşuyoruz ...

• seviyorum tabiki

• o zaman konuşmanın ve ikna etmenin yollarını ara ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen onu sevmiyorsun.Rahat bırak kızı.

1|1
    0|0
  • peşinden koşman daha da geri çekilmesine sebep olabilir..ama sen önce o kızdan bi ayrıl..kötü etmişsin başkasıyla birlikte olup..sonra da seveceğini düşündüğün bişi düşün yap..bak bakalım tavrı değişiyor mu. gene soğuksa rahat bırak kızı derim.

0|0
    0|0
  • Canini yakmissin tabi ki istemez..

Sen onu mutlu edemiceksen etmeyeceksen veya sevemeyip sevmeyeceksen birak derim..

Ama sevip mutlu edecegine inaniyorsan kendinden eminsen kalbini tekrar kazanabilirsin..

0|0
    0|0
  • sevdiğini göster seviyorsan

0|0
    0|0
  • peşinden koş ama fazla bunaltma,hala sevdiğini hissettir

0|0
    0|0
    • güven sarsıldı bir kere dawranışlarında günü gününü tutmuyor dün senle mutluyum derken bugün beni sil dedi. :S

• ne yaptın da böyle dedi ? günü gününe tutmuyor diyorsan öyle düşünüyorsan vazgeç

• durup dururken söyledi kendi kendine tiribe girio heralde :S

• haklı olarak istemez sen git ondan sonra başkasını al hayatına sonra tekrar dönüş yap pehhh

0|0
    0|0
    • peki onun burnu bu kadar havadan gitmek mi zorunda tamamda kız die herşeyi elinde bulunduracak die bi dünya yok.

• ilişki yaşadığınız süre içinde bencilce davrandıysa bunu güzel bir dille anlatırdın ona. Sorun çözümlenmiyorsa zaten ayrılık olurdu. Eeee sen ne yapmışsın bitirmişsin başkasını hayatına almışsın ve tekrar ona dönüş yapmaya çalışıyorsun doğal olarak o da istemiyor işte

• kararsız kalırıdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eger sevıyorsan elınden geldıgı kadar arkasından koş kardaş

0|0
    0|1
Yükleniyor...