BCAA, Protein Tozu, Aminoasit, Sizce hangisini almalıyım?

Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 1 sene 3 ay'a yakın spora gidiyorum. 90 kiloydum yavaş yavaş 73 kiloya düştüm. E tabi kasta çalıştım. Kollarımda falan belirginleşme oldu. Göğüsümde falan oturmaya başladı. Ancak bir sorun var. Eskiden 30 kilo kanat girerken şimdi 25 kiloda zorla kaldırıyorum. 30 kilo göğüs girerken 25 kiloda zorla kaldırıyorum. Anlayacağınız gücüm kalmadı. Ve ek besinlere ihtiyacım var galiba. Ama hangisini kullanacağımı bilmiyorum. Karın ve kalça bölgemde halen yağ var. Daha 8 kilo falan vermem lazım sanırım. Ama onu zaten fitness yaparken veririm kasa döner.
Evet arkadaşlar sizce hangisini kullanmalıyım gelişimim olması için? Ben istiyorum ki öküz gibi çalışayım hemen kaslar çıksın. Sabırsızım biraz :) Tabi acele etmemek gerek ama napalım işte :) Özellikle göğüsümün olmasını çok istiyorum. Sizce hangisini kullanırsam benim için iyi olur?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum creatin mutlaka al çünkü normal yollarla alamıyorsun ucuz bisey zaten. ayrıca beslenmen tam ise protein tozu almana gerek yok. sonuçta ilaç değil eksik protein alıyorsan gerek vardır diğer türlü dediğim gibi beslenmen tam ise gerek yoktur.

0|0
    0|0
  • Oncelikle agirliga giriceksen titreme olmasin diye protein sart amino sart degil ama cok gerekli kaslarin yipranmasin diye simdi gorusume gelince dire soyluyoru sTeroit dostum gerisi fisss tribolon adi☺☺☺☺

0|0
    0|0
    • Evet titreme oluyor o zaman protein sart:)

• Wey protein

• Teşekkür ederim :)

• BCA DEDİĞİN zaten aminoasit
    bende 3 lü kombine var
    bca
    glutamin
    protein tozu
    yeterli

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim önerinizi değerlendireceğim:)

• Amino ve protein al

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Amino güç verecek protein ise kasları daha kısa sürede geliştirecek sanırım :)

• Geceleri uyurken veya boş durduğumuz zamanlarda bile antreman yapmamıza rağmen kas kaybederiz. Aminoasit kas kaybını önler bu yazdığım durumu korur ve kasların gelişip hacim kazanmasını sağlar. Protein de kasların gelişimini hızlndırır gerekli besin takviyesidir :)

• bir hocadan yardım al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...