Erkekler neden kız arkadaşlarının geçmişini yemeyip içmeyip önüne koyar?

kızlar bir konuyu kapatmıssa o kapanıyor ama bu erkekleri anlamıyorum ben ya ..en ufak kavgada sendde oydun buydun diosun aslnda güvenip sölüosun yada yasıosun ..anlamıorum demin sevgilimle ayrıldık oda öyle saydım sövdüm kapattım gerçekten bunu cevabını istiyorum arkadaslar..erkeklerin genlerindemi bu karsısındakini yern dibine sokck hakaretler edip sinirini alamayıncada bu yola başvurmak?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Suntzu Derki en iyi savunma saldırıdır. Bu nedenle kendine güvensiz erkek bunları aklınca koz olarak kullanmaya çalışır kızlar saf yürekten anlatır yaşadıklarını erkekler de genelde saklar yediği haltları. Bence söylediğin gibi herşeyi koz olarak kullanmaya çalışan erkek gereksizdir tedavülden kalkan para gibi geçerliliği yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çünkü her erkek, çıktığı/sevdiği kızın geçmişinde bazı şeyler yaşamamış olmasını ister. yaşadıkları da içine oturur yani kavga zamanında da çıkarır yüzüne vurur işte...

0|0
    0|0
  • Kızın hatası daha büyükse erkeğinkinin konusu kapanıyor olacaktı o:)

0|1
    0|0
  • çünkü zoruna gider

0|0
    0|0
  • Aynısını bazı kadınlar da yapıyor,genelleme yapmamak lazım,kişiye göre değişir bu durum.

0|0
    0|0
  • geçmişinden korkuyorsan gelecekle ilgili hesap yapmayacaksın buna hakkın yok çünki !

0|0
    1|0
  • o da düzgün yaşasaydı, beyaz arayan birisi paslı griyle karşılaşınca ortaya çıkan sonuçtur bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler değil de karakteri tam oturmamışlar

0|0
    0|0
  • yapı gereği öyleler

0|0
    0|0
Yükleniyor...