Hayatınızda siz mi kaderinize yön verirsiniz yoksa ?

yukarıda başlıktaki gibi sizmi bişeyleri yönlendirirsiniz hayyatta yoksa önüze geldiği gibi yaşarmısınız?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu konuyu şöyle açıklarım hep insanın kaderi ağcın dallarına benzer en alt daldaki yaprakta olursun en üst zirvedekide olabilirsin seçim senin ama sen bodur elma isen hiçbir zaman kavak ağcı kadar zirveye ulaşamassın işte kader bu hayatının senin ne tohumu oluağın öneden belirlendi şimdi sen nerde oluaksın en alt daldamı yoksa zirvedemi insanın bütün kararlar seçimler senin elinde yoksa zaten rabbim seni yargılamazdı bizi biz yapan seçimlerimizdir şunuda unutma iyi yetişen bir bodur elma ağcının zirvesindeki yaprak çoğu kavağın alt dallarını geçer ama hepsini değil işte kader budur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kader nedir onu önce tartışmamız lazım bence. kader; sen zaten istesende istemesende gideceğin yoldur bence. insan önüne gelen seçimlere kendi istekleri doğrultusunda karar verir. ancak önüne ne geleceğini ya da verdiğin kararların nelere yol acabileceğini bilemezsin bazen o kaderindir işte.

0|0
    0|0
    • kaderin bellidir fakat iyi veya kötüyü seçmek senin elindedir

• evet katılıyorum bende onu anlatmak istedim

• Kader Allah'ın takdirindedir. Ancak kısmi değişiklikler söz konusudur.

0|0
    0|0
  • kadere yön vermek de ne ...genelde hep bu saçmalığa yer verir insanlar sorularında...kader kavramı çok derin ve ince bir konudur...bu mecliste sorcağın bu soruya ne kadar sağlıklı cevaplar alabilirsin ki ?

0|1
    0|0
    • geneli sorulara alaycı bir tarzda yaklaşırken nasıl lurda onların kültür seviyeleri hakkında hala merak içinde olursun şaşkınlık verici doğrusu

• herkezin şahsi fikri

• Çocukca fikirlerden vazgeçtim ben şimdilik sadece kaderimi yaşıyorum

0|1
    0|0
  • İnsan Kaderinin Belli Bosluklarını Kendi Doldurur. Herşey Kişinin Sahsı Elindedir.

0|0
    0|0
  • ALLAH insanın ana rahminde kaderinin yarısını çizer diğer yarısınıda sen çizersin belirlersin

0|0
    0|0
  • Adına, ırkına, ana-babana, rızkına, maddiyatına vs. yön veremezsin. Kader budur işte.

0|0
    0|0
  • Ben yön veririm tabii dışarıdan biri zorla bir şeyleri değiştirmeye çalışmazsa.

0|0
    0|0
  • kaderimin gittiği yere

0|0
    0|0
  • Hayatimi ben planlarim. En azidan buyuk bolumunu.

0|0
    0|0
  • bunu ne o ne ben farkedemeden yaşayıp gidiyoruz, bu sayede suçlamıyoruz birbirimizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruh halim..

0|0
    0|0
  • yönlendirdigimde oluyor akisina biraktigimda...

0|0
    0|0
  • kaderim beni yönlendiri

0|0
    0|0
  • başkaları senin hayatına yön veriyorsa o hayat senin hayatın değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...