Spor sergiyi hatırlayan var mı?

Şehrin göbeğindeki spor mabedi, 3 kuruş için kapitalistlerin elinde yok oldu gitti. Çocukluğumuzun, gençliğimizin salonu artık anılarımızda...

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• a cocuklugumun bi dönemi orda gecti...ösellikle 90-91 sezonu hmn hmn bütün maclara gitmiştim fenerin sampiyon oldugu..ama tam gençlik dönemime raslamadıgı için bi ahmet fetgeri kdr degeri yoktur bende..

0|1
    0|0
    • 89-90ında kısmen bazı maclarına gitmiştim..pasabahce finaline gitmiştim net hatırlıorum..o salon denince aklıma mich cumberland gelio direk kulakları çınlasın yasıosa...ama dedigim gibi benim için salon ahmet fetgeridir..aydan siyavuşun öldügü günün ertesi günü oynanan gs macı vardırkir salonun rutubet yapıp macın yarım kaldıgı, davulların bi anda girişi ve etrafın bi anda duman altı oluşu hala dün gibi aklımdadır...3 gün sorada şifonun rövasatayla gol attıgı kupa finali vardı..

• Yaşımdan dolayı sanırım hatırlayamadım

0|0
    0|0
    • Lutfi kirdar kongre merkezi(spor sergi sarayi) kongre merkezi yapacagiz diye habitat toplantilarinda hemen once kongre merkezine donusturuldu eskiden yogun sekilde basketbol ve voleybol maclarinin oynandigi istanbuldaki tek spor salonuydu askeri muzenin hemen karsisinda cemal resit rey salonun yani /harbiyede ...

Yükleniyor...