Sınır olduğum kişiye cevap.

Arkadaşlar çok sınır olduğum bi çocuk var ve hala bana utanmadan naber diye mesaj atabiliyo devamlı. Bugün yine atmış naber diye bende sanae dedim sonra kuş muyuz(: yazmış aynı böyle. Sizce ben buna ne diyim nasıl gider yapıyım yada nasıl dalga geçiyimde bi daha atmasın (gerçekten nefret ettiğim biri) yorumlarınızı bekliyorum lütfen. Doğru düzgün yorum yapın yada hiç yapmayın

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ver numarasını da bizim çağrı merkezinden arayıp bi keklim onu neymiş rahatsızlık vermek göstereyim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seninle ilgili demekki hiç cevap vermemen daha mantıklı yazdıklarına öteki türlü muhattab kabul etmiş oluyorsun.

0|0
    0|0
  • "küs ve barışık olmak birbirine değer veren insanlar arasında yaşanır. seninle küs olmamız mümkün değil"

laftan ve halden anlamazsa "mesajımı anlamadın mı öküzmüsün" sen yaz. etkili olur.

0|0
    0|0
  • Dalga geçme bence.Şaka yaptığını ve senin de ondan hoşlandığını sanar.Aşşağılayıcı şeyler söyle.Dalga geçmekle aşağılamak arasında ince bi fark vardır Sen aynaya baktın mı falan de.Dünyada tek sen kalsan gene olmaz, ben seni erkek olarak bile görmüyorum falan de işte..Bu yeterince incitir ve senden soğutur.

0|0
    0|0
  • söylemeyiz :) belki senden hoşlanıyor belki hayatında tanıyacağın en mükemmel insan ''O'' niçin önyargıyla yaklaşıyorsun ona karşı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Numaranın ne işi var ondan ?

0|0
    0|0
  • Numarasını engelle kurtul.Her zaman yaptığım bir yöntemdir.

0|0
    0|0
  • Gıcık olduğun birine atılacak en güzel mesaj , boş mesajdır.Ya da hiç cevap vermemek daha da gıcıkça bişey, bu da olur.Tavsiye ederim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...