Vücut geliştirme Basketbol Futbol Masa tenisi Koşuyu kimler yapıyor?

Herhangi bir sorusu olan varsa sorabilirsiniz destek için veya bilinmeyen birşey biliyorsam tabi Elazığspor ilk 11 ini sormayında :D Vücut geliştirme Basketbol Futbol Masa tenisi Koşu

Güncellemeler:
Updullah uyudu yiğit uyandı başlık uplandı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ara sakatlıklar ile boğuşsamda bisiklet biniyorum ( profesyonel bir bisiklet ile amatör olarak :) ) , vücut geliştirme , futbol , koşu ve Buz pateni hastasıyım. Artistik buz pateni ne yönelmeyi istesem de Türkiye de imkanlar pek musait değil ve eksiklikler nedeniyle hep eksik kalıyoruz işte...

0|0
    0|0
    • Ne sakatlığı kardeşim geçmiş olsun ya :(

• Geçmiş olsun kardeşim ya üzüldüm inşallah biran önce düzelirsin bu kadar spor yapan birisin çok zor dayanır insan yaa :(((

• Dayanamıyorum zaten vücut geliştirme ye devam :) ayağıma ağırlık vermiyorum sadece

• NBA play-off larında Cleveland-boston serisi kaç kaç hadi bağalım bilecen mi :D güncel sordum :D

0|0
    0|0
  • Evde spor aletlerim var dumbellar , calisma istasyonu , mekik aleti falan netten program indirdim ona uyarak takiliyorum spor salonuna oranla rahatsin , ole

0|0
    0|0
    • Süper hocam gelişim nasıl

• Yavas bir ilerleme var kilomu dengelemek icin beslenme agirlikli gdyrm basldgmda 71 kiloydum şu an 77 boy 1.84

• Kickbox

0|0
    0|0
    • Maşallah kardeşim nasıl gidiyor

• Süper olur spor candır gerisi heyecandır dövme birini ama yazık olmasın :)

• Lisans yanar. Lisanslı sporcunun attığı yumruk bıçak kullanmış gibi sayılıyor. Gerçi duruma göre değişir.

• Masa tenisi özel ilgi alanım :D

0|0
    0|0
  • Fitness yaparım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...