Göztepeliler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Bircok takimin korkulu ruyasi oldugumuzu biliyoruz. :) Sahada olmasada Tribunde bircok takimin taraftarina tribun dersi verdigimize inaniyorum :) Kendi evinde deplasman yasayan fenerbahce mi dersin ksk diye bagirip tahrik eden trabzonsporlu mu dersin vs vs boyle gidiyor. :D Biliyorsunuz ki ptt 1. Lige donuyoruz ( Bircok kisi bilmeyedebilir zorunda da degilsiniz) Merak ettigim Goztepe hakkindaki dusunceleriniz gerek Futbolumuz ile gerek Tribun dersimiz ile. Dusuncelerinizi merak ediyorum. ( kskliler ankaragucluler trabzonsporlular bircok bize dusman olan takim taraftarlari uslup bozmadan yorum yapalim. Sabirsizlanmayin.. #Geliyoruz #ksk :)

Güncellemeler:
Guncel

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben pazarlıyım aynı guruptayız kanki size çaktık sakaryada :D Ama izmirin gururu Göztepedir bence karşıyakayı hiç sevmem o yaka başka yaka oc karşıyaka diye bağırıyorum hatta :D Gözgöze sempatim iyi bir trübüncü olmam ve taraftarının sağlam olması bide renklerinin sarı kırmızı olması bide kızları güzel kanka:DD

0|1
    0|0
  • tarattarı fena degil ama kimin korkulu rüyasısınız çorumspor veya kilimlisporunmu?

0|0
    0|0
    • Onlar kendilerini biliyor etikete gerek yok.

• beşiktaş fenerbahçe galatasaray göztepeyi 100 kez yendiyse göztepe 10 kez yenmiştir zira trabzon bursada 2 katı yenmiştir geriye kalan gençlerbirligi antep vs yıllardır ligde ben mesela göztepeyi hayatım boyunca ilk ve son 2003dü heralde yanlışım varsa düzelt ligde gördüm beşiktaştan 7gol falan yemişti

• Gecekonduya rakip olamaz

0|0
    0|0
    • Senin gorusun tabiki icraatlari da goz onunde bulunduralim :)

• Gel hele gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...