Tam ve detaylı olarak ne yapmalıyım (önemli +1) ?

Iyice hantallastigimi fark ettim. Bacaklarım kız bacağı gibi olmuş.5 dakika anca kosarim. Hafif karın kası var ama orada bile sadece üstteki bölüm belli six patchin one patch i diyebiliriz hatta birazda halfi var.:)
Istediğim sağlam bir kol, göğüs, karın ve bacak kası. Bacaklarda Carlos kaslarından bahsetmiyorum tabI. Karın kasların son olmasa bile en azından minimum bir four patch olsun. Kollar ve göğüste en azından nasıl anlatsam bilmiyorum ama t-shirt giydigimde belli olacak kadar olsun. Amacım hava atmak değil elbette. Ki zaten bunun için bu yapılmaz.
Birde hamlamamin sebebine geleyim. Ben top oynuyordum. Sakatlandım. Koşmak vs. Yalan oldu. Sonra çevre değişti. Yani oturdugumuz ev değişti, haliyle çevrede. Iyilestikten sonra çevre spor yapmam için musait değildi. Yani koşmaya ciksam her an birileri ile kavgaya girerdim. Sonuç her türlü kötü olurdu. Ya tabut ya hapis. Yani sakal bıyık tan beter. Şimdi çevre tekrar değişti. Fakat burada da tozcular çok. Bilen bilir bunları dövmek kar etmez. Ya oldurcen ya kacacan. Tabi bacaklarim bu kaçışa el vermiyeceginden. Malum :) Gene mapius-tabut durumu.
Sorsanız bir spor salonunda yok. Onu geçtim yüzme havuzuna bile raziyim. O da yok. Bu kadar koşulun içinde ne edicem bilemiyorum. Akıl akıldan üstündür diyerek geldim size. Hadi hayırlısı bakalım.


0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

  • Takip edresen sana bir ev antrama ni verebilirim 3 arda vucut ortaya cikar :) 2 yiillik fitness yapiyorumpof olarak

    0|1
    0|0
    • Niye etmeyeyim?

    • Ederim yani :) Neyse yattin herhalde. Çıkıyorum ama sabah gene kontrol edicem.

Yükleniyor...